Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Star Tv’nin ardından Atv’de Esra Erol’da izdivaç programını yayından kaldırıldı

Televizyon

25 Ağustos 2017 Cuma 20:21:19

Son Güncelleme: 26/08/2017 13:43:14

Star Tv’nin ardından Atv’de Esra Erol’da izdivaç programını yayından kaldırıldı

Bugün Star Tv’nin yaptığı toplantıda aldığı karar ile Zuhal Topal’ın sunuculuğunu yaptığı Zuhal Topal’la isimli evlendirme programının iptal edildiğini duyurmuştuk. Star Tv’den sonra Atv’de bir adım attı.

Star Tv'nin ardından Atv'de Esra Erol'da izdivaç programını yayından kaldırıldı

Cast ajanslarından eleman temin ederek kurgusal senaryolar ile yayıncılık yaptığı iddia edilen Esra Erol’un sunduğu Esra Erol’da programının iptal edilmesine karar verildi.

Atv’nin gündüz kuşağında önemli bir reyting ve reklam geliri elde ettiği programı yayından kaldırmak istemediği bilinse de RTÜK baskısı, ve yüklü miktarlardaki ceza gözdağları nedeni ile Star Tv ile aynı kararı aldığı düşünülüyor.

İzdivaç programını Türk televizyonları ile ilk tanıştıran isim olan Esra Erol, Atv ekranlarında 2 sezon boyunca 430 bölüm ile ekranlara geldi ve rakiplerine göre reytinglerde hep en üstte yer alan program oldu.

Esra Erol’un sosyal sorumluluk projesi yürüteceği farklı bir program ile Atv’de yayın yapacağı da kulislerde dolaşan iddialar arasında yer alıyor. Bakalım Esra Erol izdivaç programında ki başarısını bu yeni programında da sürdürebilecek mi?

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı