Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Star Tv, yeni dizisi Fazilet Hanım ve Kızları’nı tanıttı

Dizi Haberleri

15 Mart 2017 Çarşamba 15:41:06

Son Güncelleme: 04/07/2018 22:40:26

Star Tv, yeni dizisi Fazilet Hanım ve Kızları’nı tanıttı

Star Tv, yeni yayın dönemi dizilerinden birini daha tanıttı. Yeni diziler ile atağa geçen Star Tv, yeni başlayan İstanbullu Gelin, yakında başlayacak olan Söz sonrasında bir dizisini daha duyurdu.

Star Tv, yeni dizisi Fazilet Hanım ve Kızları'nı tanıttı

Avşar Film’in yapımcılığında ekranlara taşınan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinden ilk fragman yayınlandı. Karagül dizisinin de yönetmenliğini yapan Murat Saraçoğlu, yeni dizinin yönetmenliğini de üstleniyor.

Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Gülsen Tuncer, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Tuğba Melis Türk, Tolga Güleç, Hazal Türesan, İdris Nebi Taşkan, Ecem Baltacı, Zerrin Nişancı ve Sevinç Erol gibi isimler dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Nazan Kesal’ın canlandırdığı Fazilet Hanım, kızlarını zenginliğe gitme yolunda ki bir araç olarak görürken, büyük kızı ise bu olaya tamamen farklı yaklaşıyor.

Fazilet Hanım’ın küçük kızını zengin olma yolunda bir araç olarak gördüğü, Egemen Yalı’sına giden bu yolda ki hayat hikayeleri sürükleyici bir şekilde izleyiciye sunulacağa benziyor.

Fazilet Hanım’ın kızları üzerinden hayatına olan öfkesini ve geçmişi ile hesaplaşmasının onları ihtişamlı “Egemen Yalı’sının” tam da ortasına nasıl sürükleyeceğinin anlatıldığı dizi 25 Mart Cumartesi günü Star Tv ekranlarında olacak.

Fazilet Hanım ve Kızları Tanıtım Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı