Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sözde fenomen Hakan Hepcan’ın ırkçı paylaşımına tepkiler büyüyor

Magazin

21 Ağustos 2017 Pazartesi 16:42:06

Sözde fenomen Hakan Hepcan’ın ırkçı paylaşımına tepkiler büyüyor

Sosyal medya’da büyük ilgi gören paylaşımlarda bulunan Hakan Hepcan, sosyal medya’da Galatasaraylı futbolcu Bafetembi Gomis ile ilgili yaptığı paylaşım sonrası topa tutulmaya devam ediliyor.

Sözde fenomen Hakan Hepcan'ın ırkçı paylaşımına tepkiler büyüyor

Komiklik yapıp, dikkat çekeceğim niyeti ile tabiri caizse ‘batıran’ Hepcan, Gomis’i maymuna benzeterek, ırkçı yaklaşımda bulunduğu için eleştirilmeye devam ediyor.

Sözde fenomene tepkiler büyürken, tepki verenlere ünlü komedyen Şahan Gökbakar’ın yanı sıra, iş adamı Hakan Sabancı’da katıldı.

İki ismin eleştirileri de ağır ancak haklı idi!

Şahan Gökbakar, Hepcan’ı eleştirdiği paylaşımında, “Bu çocuk efendi ve kendi halinde yetenkli de bir çocuk ama malesef çirkin bir söylem dökülmüş parmaklarından. Ardından herkes yüklenince, “yanlış anlaşıldım” demiş. Lan alenen Gomise maymun demişsin zibidi. Yanlış anlaması mı var! Siyahi bir futbolcuya ırkçı bir hakaret etmişsin. Çık efendi gibi özürünü dile “çocukluk ettim, ırkçılıktan değil cahillikten oldu” vs. gibi bir mazeret bildir bari. Bu arada be nde ona zibidi dedim, yanlış anlaşıldıysam özür dilerim zabudo demek istemiştim…” dedi.

Hakan Sabancı ise Gökbakar’ın bu yazısına istinaden, “Yetenekli mi yeteneksiz mi bilemem de efendi falan değil… Terbiyesizin teki bu çocuk” paylaşımında bulundu.

Tepkileri üzerine çeken Hakan Hepcan, reklamın iyisi kötüsü olmaz diyor olacak ki tıpkı yıllar önce Cem Yılmaz’a yaptığı gibi, Şahan Gökbakar’a da kafa tuttu!

Hakan Hepcan twitter hesabından Şahan Gökbakar’a, “Şahan Gökbakar’da linç kervanına katılmış fakat onu asla ciddiye almam çünkü kendisini Cem Yılmaz kadar kaliteli ve zeki bulmuyorum.” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı