Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Söz dizisinin Keşanlı’sı Adana Sıfır Bir’in Ciosu Cihangirle Dostluğu

Dizi Haberleri

7 Ağustos 2018 Salı 01:38:20

Söz dizisinin Keşanlı’sı Adana Sıfır Bir’in Ciosu Cihangirle Dostluğu

Söz dizisinin yakışıklı oyuncusu Görkem Sevindik, Adana Sıfır bir dizisinin Cio’su Cihangir Ceyhan’la yakın dostluğu. İki Adanalı Adana’da bir araya gelince dostlukları olduğu ortaya çıktı. Sevilen ikili beraber video paylaşması hayranları tarafından sevildi.

Kurtlar Vadisi dizisinde Çakır’ın oğlu Pusat Çakır karakteriyle gönüllerde taht kuran Adanalı Görkem Sevindik başarısını Söz dizisiyle sürdürüyor. Söz dizisinde canlandırdığı Keşanlı karakteri çok sevilen Görkem Sevindik, bir başka fenomen dizi Adana Sıfır bir’in Cio’su Cihangir Ceyhan’la bir araya gelinde olanlar oldu.

Adana Sıfır Bir dizisinin en çok sevilen karakteri olan Cio karakterini Cihangir Ceyhan canlandırıyor. İki Adanalı bir araya gelince sosyal medya yıkıldı, hem Cihangir Ceyhan hem Görkem Sevindik İnstagram hesaplarından birbirinin eğlenceli hallerini video çekti.

İki Adanalı bir araya gelince lisans da direk Adana sıfır bir oldu. Birbirinden başarılı iki ismin hayranları bu dostluğu ilk defa gördü ve oldukça beğendi.

Adana Sıfır Bir dizisinin 4. sezonuyla Blu TV’de ekranlara gelmeye devam ediyor. Cio karakteri sezonun en flaş isimlerinden biri. Bu projeden sonra kendisini İnternet dizileri hariç, Televizyon dizilerinde de görmemiz mümkün.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı