Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Söz Çaylak öldü mü? Aytaç Şaşmaz diziden mi ayrıldı

Dizi Haberleri

19 Şubat 2018 Pazartesi 23:29:54

Söz Çaylak öldü mü? Aytaç Şaşmaz diziden mi ayrıldı

Söz dizisinin yeni bölümü büyük bir soru işaretiyle bitti. Dizinin sevilen karakterleri arasında yer alan Aytaç Şaşmaz diziden ayrıldı mı? Söz Çaylak karakterini canlandıran Feyzullah asker diziden ölerek çıktı mı. Sizler için araştırdık. İşte Aytaç Şaşmaz’ın son durumu sizlerle.

Star TV ekranlarında yayınlanan ve Pazartesi akşamı çok izlenen diziler arasında yer alan Söz dizisinde beklenmedik ayrılık yaşanacak mı. Daha önce bir kaç kez daha vurulan Çaylak karakteri diziden ayrılıyr mu. Yeni bölümde pusuya düşen ve roketin hedefinde sıkışan Çaylak lakaplı uzman çavuş karakteri Aytaç Şaşmaz diziden ayrılıyor. 19 Şubat tarihinde yayınlanan bölümde Çaylak karakteri ölümle burun buruna geldi.

Söz Çaylak öldü mü? Aytaç Şaşmaz diziden mi ayrıldı?

Yeni dönemin en geç ve aranan ismi 1993 doğumlu Aytaç Şaşmaz yıllardır ekranda yer alan İsmail Ege Şaşmaz’ın öz kardeşidir. Güneşi Beklerken dizisi ekran macerası sonrası Söz dizisinde Feyzullah karakterini can vermiştir. Keşanlıyla beraber ölümle burun buruna gelen Çaylak diziden ayrılmadı ve devam edecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı