Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Söz 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2018 2019

Dizi Haberleri

9 Temmuz 2018 Pazartesi 15:21:13

Söz 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2018 2019

Star TV’nin sevilen dizisi Söz’de 3. sezon heyecanı yaşanıyor! Söz 3. Sezon ne zaman başlayacak? Söz 3. Sezonda hangi oyuncular kadroya dahil olacak, hangi oyuncular diziden ayrılıyor? Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Söz 3. sezonuyla geliyor. Diziden Aybüke Pusat’ın ayrılıp yerine Hande Erçel’in de gelmesi gündemde! SÖZ dizisinin 3. sezonu ile ilgili kapsamlı araştırmamızı sizler için hazırladık…

Star Tv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Söz’de 3. sezon heyeacanı yaşanıyor. Söz dizisinin yeni sezonunda dizide birçok değişiklik de gündemde. Senaryo ve oyuncu kadrosunda birçok değişiklik ile Söz 3. sezonu çok daha heyecanlı olacak. Söz Sezon 2 finalinde Aybüke Pusat senaryo gereği ölmüş, diziden ayrılmıştı. Söz’ün Sarı Komutanı Tolga Sarıtaş’ın 3. sezonda partnerinin kim olacağı konusunda Hande Erçel iddiaları var. Hande Erçel Söz 3. sezonda yer alacak mı? Hep birlikte göreceğiz.

SÖZ 3. SEZON ANALİZİ – SÖZ 3. SEZONDA KİMLER VAR?

Söz 3. sezonu da gümbür gümbür geliyor. 2. sezonda timin en büyük düşmanı Derman ve adamları oldu! Derman ekibin kadınlarını rehin alarak time büyük bir darbe vurmuştu. Tim yaptığı operasyonla gemiden kadınları kurtarmış ancak Derman Bahar’ı öldürmüştü. Sarı Komutan’ın karısı Bahar öldü. Söz’ün yeni sezonunda Tolga Sarıtaş’ın yeni eşi olarak Hande Erçel’in Söz dizisine dahil olacağı iddiaları var. Bu iddialar son günlerde ciddi boyutlara ulaşmış durumda. Yeni sezonda Hande Erçel’i Star Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Söz’de izleyebiliriz.

Söz 3. sezon senaryosu ile ilgili ise henüz bir bilgi yok. Tim, yeni sezonda bakalım hangi düşmana karşı mücadele verecek? Time yeni isimler katılacak mı? Hafızın şehit olmasının ardından timde eksiklik göze çarpıyor. Time yeni katılımlar olabilir. Diziye bu rollerde kimlerin katılacağı ise henüz bilinmiyor. Söz 3. Sezon ile ilgili tüm detayları sinehaber farkıyla bu sayfadan güncel olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı