Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Soral kardeşler Based İstanbul’a kapak oldu

Magazin

4 Eylül 2017 Pazartesi 09:26:52

Soral kardeşler Based İstanbul’a kapak oldu

Türkiye’nin güzelliği ve yetenekleri ile başarılı oyuncu isimleri arasında yer alan Hande Soral ve Bensu Soral, birlikte Based İstanbul isimli derginin kapağında yer aldılar. Samimi açıklamalarda bulundular.

Soral kardeşler Based İstanbul'a kapak oldu

Son olarak İçerde dizisi’nde ki performansı ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Bensu Soral, pek çok şeyi ablasına borçlu olduğunu söylerken, Hande Soral’ın yol göstericisi olduğunu belirtti.

Bensu Soral, “O olmasaydı ben, ben olmazdım. Kör cahil geziyor olurdum. Büyürken bana hep ablam destek oldu. Her şeyi bana o anlattı, o gösterdi. Hayatımda olduğu için kendimi çok güçlü hissediyorum” diyerek ablasına övgüler yağdırdı.

İsimsizler’in yeni sezon bölümlerinde yer alacak olan abla Hande Soral’da, “Bensu olmasa kalbimin yarısı olmazdı. Bedirhan (diğer kardeşi) elim, ayağım, her şeyim. O olmasaydı kolum kanadım olmazdı. Bensu olmasaydı da kalbim olmazdı” diyerek kardeşler olarak birbirlerine ne kadar bağlı olduklarını gösterdiler.

Bensu Soral’da, “Eşi benzeri olmayan, hiç bozulmayacak türden bir şey.” derken, Hande Soral’da, “Bensu küçükken biraz şişkoydu” dedi, Bensu Soral’dan da ablasıyla ilgili şu itiraf geldi: “Küçükken bile sevgilisi vardı, çok çapkındı.”

Daha önce de dile getirdiği birlikte rol alma arzusunu paylaşan Hande Soral, “Bensu’yla aynı projede yer almayı çok istiyoruz” diyede tekrarladı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı