Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sonsuz Aşk, haftayı lider kapattı

Film Haberleri

3 Nisan 2017 Pazartesi 14:44:51

Sonsuz Aşk, haftayı lider kapattı

Murat Yıldırım ve Fahriye Evcen’in başrollerinde yer aldığı sinema filmi Sonsuz Aşk’a, vizyonda ki ilk haftasında, sinemaseverlerin ilgisi bir hayli yüksek oldu.

Sonsuz Aşk, haftayı lider kapattı

Bireysel olarak oldukça fazla hayran ve fan’a sahip olan Murat Yıldırım ve Fahriye Evcen’in filmi, gişede iyi bir açılış gerçekleştirdi.

5 haftadır, gişenin lideri olan Recep İvedik’i 6. haftasında tahtından eden Sonsuz Aşk, ilk haftasında 215.950 biletli seyirci tarafından izlenerek, 1. sırada yer aldı.

İzleyicilerin büyük bir beğeni ile seyrettiği film, beklentilerin üzerinde bir açılış gerçekleştirdi. 215.950 seyirci ile 2.517.439 TL hasılat elde etti.

Filmde, Zeynep(Fahriye Evcen), küçük şeylerle mutlu olan, kardeşi ile kurduğu küçük düzeninde yaşayan bir kadındır. Can(Murat Yıldırım) ise genç yaşta profesör olan işine bağlı bir cerrahtır. Hiçbir ortak yönleri yokmuş gibi görünen Can ve Zeynep aniden ve beklenmedik bir şekilde birbirlerinin hayatlarına girdiklerinde, sonsuz bir aşkın içine düşeceklerdir fakat bu aşk beraberinde aşılması çok zor engelleri getirmektedir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı