Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sonsuz Aşk filminden fragman geldi!

Film Haberleri

16 Şubat 2017 Perşembe 20:29:18

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:06:26

Sonsuz Aşk filminden fragman geldi!

Geçtiğimiz haftalarda Atv’de Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasını sunmaya başlayan yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım ile Fahriye Evcen’in başrollerinde yer aldığı filmin fragmanı yayınlandı.

Sonsuz Aşk filminden fragman geldi!

Kara Sevda’nın yıldızı Burak Özçivit ile bu yaz’a nikah kıyması beklenen Fahriye Evcen ve İmane Elbani ile yaptığı düğünü çok konuşulan Murat Yıldırım’ın yeni filmlerinden tanıtım videosu paylaşıldı.

Filmde, Zeynep(Fahriye Evcen), küçük şeylerle mutlu olan, kardeşi ile kurduğu küçük düzeninde yaşayan bir kadındır. Can(Murat Yıldırım) ise genç yaşta profesör olan işine bağlı bir cerrahtır.

Hiçbir ortak yönleri yokmuş gibi görünen Can ve Zeynep aniden ve beklenmedik bir şekilde birbirlerinin hayatlarına girdiklerinde, sonsuz bir aşkın içine düşeceklerdir fakat bu aşk beraberinde aşılması çok zor engelleri getirmektedir.

Filmde, Fatih Al, Filiz Ahmet, Zeynep Özder, Nazlı Pınar Kaya, Didem İnselel ve Ege Aydan’ın de rol alan isimler arasında yer alıyor.

Son zamanlarda pek çok önemli film projesine imza atan TAFF Prodüksiyon’un yapımcılığını üstlendiği film 24 Mart’ta vizyonda olacak.

Sonsuz Aşk Film Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı