Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Songül Öden, Laha’ya röportaj verdi

Magazin

10 Mart 2017 Cuma 11:11:29

Songül Öden, Laha’ya röportaj verdi

1979, Diyarbakır doğumlu oyuncu, 2005 yılında Kıvanç Tatlıtuğ’la birlikte rol aldığı Gümüş adlı dizi ile birlikte Ortadoğu’da büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştı.

Songül Öden, Laha'ya röportaj verdi

Orta Doğu’da ki bu popülerliğini, Türkiye’de çok izlenmediği için kısa sürede final yapan Serçe Sarayı adlı dizi ile de sürdürmüş, özellikle Fas’da izlenme rekorları kırmıştı.

Orta Doğu’nun gözlerinin üstünde olduğu Türk oyuncular arasında bulunan Songül Öden, yine Orta Doğu’nun popüler dergilerinden biri olan Laha ile özel bir kapak çekimine katıldı.

Dubai’ye giderek Laha dergisi ile özel bir röportaj yapan Öden, açıklamalarda da bulundu.

İşte Songül Öden’in röportajından bazı bölümler;

SENARYO ÇOK ÖNEMLİ

Öden, “Benim için önemli olan iyi bir senaryodur” diyen Öden, Hem komedi hem de dram oynadım, tiyatroda, müzikallerde dans edip şarkı söyledim, farklı şeyler oynamak benim için çok önemli dedi.

Orta Doğu’da kendisine olan sevgi için de, “Geniş bir coğrafyada tanınmak ve sevilmek çok mutluluk verici” açıklamasında bulundu.

ÖZEL HAYAT

Özel hayatında utangaç bir yapıya sahip olduğunu da söyleyen Songül Öden, hayatta en çok değer verdiği ilkeleri de şöyle ifade etti: “Dürüstlük, Sadelik ve Vicdana çok önem veririm”.

AŞK EN ÖZEL DUYGU

“Aşk hayatı yaşanılır kılan en güzel duygu, Kadın ve erkek birbirini ve dünyayı tamamlar, onlar olmadan ne aşk, ne arkadaşlık, ne de hayat olur” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı