Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Songül Karlı, katıldığı programda açıklamalarda bulundu

Magazin

13 Mart 2017 Pazartesi 12:50:39

Songül Karlı, katıldığı programda açıklamalarda bulundu

Geçtiğimiz günlerde tek celsede eşi Metin Yüncü’den boşanan şarkıcı ve sunucu Songül Karlı, katıldığı bir televizyon programında boşanma süreci ve dolandırıldığı hakkında ki iddialar hakkında açıklamalarda bulundu.

Songül Karlı, katıldığı programda açıklamalarda bulundu

Başlangıçta çift tarafından ayrıldığı iddiaları Karlı tarafından yalanlanmış ancak çift daha sonra tek celsede 5 yıllık evliliklerini sonlandırmıştı.

Sunuculuğunu yaptığı Su Gibi programında, Metin Yüncü ile evlenen Songül Karlı, boşandıktan sonra ortaya atılan iddialar ile ilgili yeni açıklamalarda bulunmaya devam ediyor.

İlk konuşmalarında yumuşak bir üslupla yaşananları anlatan Karlı’nın, yeni açıklamalarında tansiyonu yükselten konuşmalar yaptığı görülüyor.

ÇOK FEDAKAR BİR KADINIM

Güzel şarkıcı, “Çok fedakar bir kadınım, bu yüzden büyük bedeller ödedim. Hep başkalarını kendimden çok düşünüyorum” dedi.

Hamile olmasına eşinin sevinmemesi nedeni ile bebek aldırdığını söylemesi ile şok etkisi yaratan Songül Karlı, eşinin kendisini dolandırması ile ilgili soruya da “Metin dolandırıcı olsa böyle mi yaşar?” diyerek o söylentileri reddetti.

Trilyonluk arsası ile ilgili yöneltilen soruya verdiği cevapla da olay yaratan türkücü şöyle konuştu:

“Evet 17 dönümlük ipotekli bir arsam kayıp. Trilyonlar değerinde… Ama Metin arsadan haberim yok dedi, ‘Çocuğumun ölüsüne öpeyim, Sezai yaptı ben de bilmiyorum’ dedi ve ailesinin üzerine yemin etti. O arsa kimin hayatını kurtardı, kimlere o arsayla kıyaklar çekildi bilmiyorum”

Açıklamalarına devam eden Songül Karlı, “Çocuğuyla az vakit geçirdiğini iddia eden kişi keşke benim isteğimle çocuğunu görmeye gittiğini de söylese. Kendimi yırttım gidip çocuğunu görmelisin diye benim ısrarlarım üzerine çocuğunu görmeye gitti. Metin Beyin çocuğu bizim evimize hiç gelmedi. O zaten bizim evlendiğimizi bile bilmiyormuş. Eşim evi terk ettikten sonra iki ay boyunca aramasını bekledim. Daha önce de benzer şekilde evi terk etmeleri olmuştu.” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı