Yeni sezon dizilerinden olan Son Nefesime Kadar, yakın zaman da Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Dizinin yayınlanan fragmanı ile konusu merak edildi. Ayrıca dizinin konusu, oyuncu kadrosu, ne zaman yayınlanacağı da haberin içeriğinde yer alıyor.

Yalı Çapkını dizisinde Pelin geri dönüyor! Buçe Buse Kahraman geri geliyor! Yalı Çapkını dizisinde Pelin geri dönüyor! Buçe Buse Kahraman geri geliyor!

BBC Studios, Happy Valley formatının lisansını Pastel Film’e verdiğini ilan etti. Dolayısıyla Pastel film imzalı Son Nefesime Kadar dizisi izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Dizinin yayınlanan ilk fragmanı ile izleyiciler daha da sabırsızlandı. Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş’ ın oturduğu Son Nefesime Kadar dizisinin konusu, oyuncu kadrosu ve ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu.

3_1280x720-51

Son Nefesime Kadar Dizinin Konusu Ne?

Yakın zamanda Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Son Nefesime Kadar dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş’ ın oturduğu ve senaryosunu Hatice Meryem’ in kaleme aldığı Son Nefesime Kadar dizisinin hem oyuncu kadrosu hem de konusu büyük beğeni topladı.

Hatice Meryem’ in kaleme aldığı Son Nefesime Kadar dizisi yayınlanan ilk fragman ile heyecanı daha da arttırdı. Dizinin oyuncu kadrosunda Emre Kınay, Nurgül Yeşilçay ve Ertan Saban’ lı gibi birbirinden yetenekli kişiler yer alıyor. Dizinin duyurusu BBC Studios tarafından yapılmasının yanı sıra Nurgül Yeşilçay da bu haberi “Geliyor gelmekte olan” diyerek duyurdu.

4_1280x720-45

Son Nefesime Kadar Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kim Var? İlk Fragman Geldi!

Yeni sezonun iddialı dizileri arasında yer alan ve Fox TV ekranlarından seyirci ile buluşacak olan Son Nefesime Kadar dizisi güçlü oyuncu kadrosu ile bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizinin Happy Valley formatının yerli uyarlamasında Catherine Cawood rolünde ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, Catherine’in eski kocasını ise Richard Cawood karakterinde Emre Kınay ve Tommy Lee Royce rolünde de Emre Bey canlandıracak. Öte taraftan Ertan Saban da dizinin yeni karakteri olarak seyirci karşısına çıkacak.

Deniz Çelebi Dikilitaş’ ın yönetmenliğini yaptığı ve merakla beklenen dizi Fox TV ekranlarından izleyici ile buluşacak. Dizinin konusu oldukça beğenildi. Pastel Film imzalı Son Nefesime Kadar dizisinin konusu özel hayatındaki sorunların dışında kasabada yıllardır hüküm süren uyuşturucu sorununu çözmeye çalışan Nurgül Yeşilçay, aynı anda kasabada bir kaybolma olayının oluşması ile kendisini zorlu bir mücadelenin içinde bulur. Nurgül Yeşilçay, kırsal bir Yorkshire kasabasında yaşayan polis çavuş görevindedir.  Yıllar önce kaybettiği kızının acısını yaşayan Yeşilçay, hem oğlu ile ilgilenmeye çalışırken hem de uyuşturucu tedavisi gören kardeşi ile de ilgilenir.

Fox TV’ nin yeni sezon dizilerinden olan Son Nefesime Kadar, ilk tanıtımı yayınlandı. İlk fragman ile dizi sosyal medyanın gündemine düştü. Yeni sezon dizileri arasında şimdiden en çok merak edilenlerden oldu. Ayrıca dizinin başrollerinden olan Nurgül Yeşilçay’ ın polis rolünü canlandırması da sosyal medya da büyük beğeni topladı. Dizinin reyting oranlarının nasıl olacağı da şimdiden merak ediliyor.