TV8'de başlaması planlanan ve ilk olarak Süslü Korkuluk olarak duyurulan dizi için özellikle Çağatay Ulusoy hayranları çok heyecanlı.

Dizi başlamadan önce birçok talihsiz olay yaşandı. Özenle yürütülen bir dizi anlaşma tv8 tarafından bozuldu.

Dizinin yapımcıları OGM Pictures ortakları Onur Güvenatam ve Dr. Gülseren Budaıcıoğlu'nun anlaşamaması konusu gündemde. Tanıtımı bile yapılan ve yayınlanan 'Fancy Scarecrow' dizisinde Çağatay Ulusoy ve Alina Boz'un rol alacağı bildirildi.

Anlaşma Bozuldu!

İrem Helvacıoğlu Senden Önce dizisinde! Ölene Kadar dizisi isim değiştirdi! İrem Helvacıoğlu Senden Önce dizisinde! Ölene Kadar dizisi isim değiştirdi!

Bir süre sonra tv8 ile anlaşma bozulunca Alina Boz'un projeden ayrılması çetrefilli oldu! İddialı projenin yeni bir kanal aramaya başladığı duyulurken, bu sefer TV ekranlarından ziyade dijital platformlarda yayınlanacağı anlaşılıyor. Netflix ile anlaşılan dizi için çalışmalar devam ederken Kırklareli'nin yönetmeni Cem Karcı, çekimlerin burada başlamasından bıktığını paylaştı. Ancak diziyle ilgili bir gelişme daha var ki o da ön araştırmaların tamamlandığını ve yeni kahramanın geçtiğini öğrenmektir.

Bu kez gündemde olan Esra Bilgiç, dizide Çağatay Ulusoy ile birlikte oynayacak. İki başarılı adamın ortaklığı da hayranları tarafından merakla bekleniyordu ancak Bilgiç, anlaşmanın şartlarını beğenmediği için teklifi geri çevirdi, dizide bir talihsiz durum daha! Adı Terzi olarak değiştirilen bölümün sonunda, kadın kahraman açıklandı! Bu kez Şifanur Gül karar verdi.
Zaman zaman sosyal medyaya yansıyan görüntülerden Trakya'nın muhteşem doğasında çekimlerin başladığı ve devam ettiği görülüyor. Ayrıca kadroda başarılı isimler Salih Bademci, Engin Şenkan ve Olgun Şimşek yer alıyor.

Bu arada dizi için bir başka güzel haber de ikinci sezonunun çekilecek olması. Bir süre önce Ece Sükan'ın da kadroya katılması konuşulmuştu. Son gelen haberlerden biri de ilk sezonun karışık bir düzende çekildiği ancak bunların bir montaja oturtulmasıyla çok özel bir proje ortaya çıkacak.

Terzi Dizisi Yönetmeni Açıkladı!

Son notta ayrıca Terzi serisinden geriye dönüş sahneleriyle yapılmış çok ilginç bir roman da var, burada Terzi'nin sıra dışı hikâyesine konu oluyor ve etkileyici bir aşk hikâyesi sunuyor. Yönetmen Cem Karcı’nın özellikle farklı bir yapım yaratmak için çok çalıştığı söyleniyor. Yönetmenin ilk sezonun bölümleriyle iç içe geçen dizide her şeyi üstleneceği söyleniyor. Bu arada hayranlar bu iddialı çalışmayı görmek için bir süre bekleyecek! Başından beri çok yüksek bütçeli bir proje olarak konuşulan Terzi dizisinin ikinci sezonunun Temmuz ayında başlayıp yaz sonunda tamamlanması planlanıyor. Tailor serisini bekleyen Netflix aboneleri biraz daha beklemek zorunda kalacak! İyi araştırılmış bu dizi, kulis bilgileri ortaya çıkınca ancak 2023 yılında yayınlanabilir.

Terzi Konusu İçeriği

Terzi dizisi TV8'de yayınlanmayacak. Oyunun tanıtım fragmanı TV8 büyük ekranında yayınlansa da ne yazık ki yayın kararından son anda vazgeçildi. Terzilik serisi dijital platformlardan birinde satışa sunulacak. TAILOR dizisi NETFLIX Türkiye’de yayınlanacak
Çağatay Ulusoy ve Esra Bilgiç Terzi koleksiyonuna katıldı. OGM Pictures yapımı Terzi dizisinin yönetmen koltuğunda Cem Karcı yer alacak. Yakışıklı oyuncumuz Çağatay Ulusoy, yeni sezonda Netflix Türkiye ekranlarında ekrana gelecek olan Terzi dizisiyle anlaştı. Kahramanlar Alina Boz ve Hafsanur Sankatutan ilk tespit edilenler oldu. Çağatay Ulusoy'un başrolde olduğu Terzi dizisinin oyuncu kadrosu devam ediyor. Terzi dizisinin başrol oyuncusu olan oyuncumuz Çağatay Ulusoy'u tanıtacağız ve dizinin kadrosuna yeni bir isim geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

Çağatay Ulusoy’un Rolü Ne Olacak?

Terzi dizisinde Peyami karakterini Çağatay Ulusoy canlandırmaktadır. Çağatay Ulusoy terzilik serisinin kahramanı oluyor. 23 Eylül 1990 İstanbul doğumlu Çağatay Ulusoy, 2010 yılında Türkiye Best Model yarışmasına katılarak birinci olmuştur. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri Bölümü'nde tamamlayan oyunculuk eğitimli Çağatay Ulusoy, kamera karşısına ilk kez 2011 yılında 'Seni Arayacağım Feriha' dizisiyle çıkmıştır. 2011 yılında En İyi Erkek Oyuncu ve En İyi Erkek Oyuncu seçilen Çağatay Ulusoy ayrıca Medcezir, Hakan Muhafız, Yeşilçam, İçerde, Kağıttan Hayatlar, Anadolu Kartalları, Delibal gibi başarılı projelerde görev almıştır.