Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Son Dakika! Star Tv’de Zuhal Topal’ın izdivaç programı kaldırıldı!

Televizyon

25 Ağustos 2017 Cuma 16:49:08

Son Güncelleme: 25/08/2017 16:51:45

Son Dakika! Star Tv’de Zuhal Topal’ın izdivaç programı kaldırıldı!

Son günlerde RTÜK’ün kaldırın yönünde ki baskıları sonrasında, kanalların izdivaç programlarının geleceği için nasıl bir yol izleyeceği büyük bir merak konusu olmuştu. Star Tv ilk adımı attı ve programı yayından kaldırırken, Zuhal Topal ile de yolları ayırdı.

Son Dakika! Star Tv'de Zuhal Topal'ın izdivaç programı kaldırıldı!

Star Tv’de gerçekleştirilen üst yönetim toplantısında, hükümet ve RTÜK’ün kararlı tutumunu gören ve gereksiz cezalar ile karşılaşmak istenmediğine karar verildi ve Zuhal Topal’ın izdivaç programı iptal edildi.

İzdivaç programı ile özdeşleşmiş olması nedeni ile de program formatını değiştirseler bile Topal’ın bu işi başarı ile yerine getiremeyeceği fikri hakim olunca, ünlü sunucu ile olan anlaşmanın da iptal edilmesi kararlaştırıldı.

Atv, Fox Tv, Tv 8 gibi kanallarda yayınlanan suç olaylarının araştırıldığı Müge Anlı ile Tatlı Sert, Kaybolan Çiçekler, Yaşamdan Hikayeler tarzında bir programı sunması için Balçiçek İlter ile anlaşıldı.

Günlük 60 bin TL kazanan Zuhal Topal için alınan karar sonrasında, Atv ve Show Tv’nin nasıl bir yol izleyeceği merak konusu olurken, 1 yıllık daha sözleşmesi bulunan Zuhal Topal’a tazminat ödenip ödenmediği de merak ediliyor.

Star Tv karar sonrasında oldukça hızlı davranarak, web sitesinde ki programlar bölümünden de Zuhal Topal’ın programının adını kaldırdı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı