Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şok Aktüel 4 Temmuz Ucuz indirimli ürünleri – Şok’ta fırsatlar

Yaşam

3 Temmuz 2018 Salı 18:39:07

Şok Aktüel 4 Temmuz Ucuz indirimli ürünleri – Şok’ta fırsatlar

Her hafta çarşamba günleri yayınlanan Şok Aktüel ürünlerinde bu hafta neler var. Hanımların her hafta kesin olarak uğradığı Şok Aktüel ürünleri 4 Temmuz 2018 – 6 Temmuz 2018 arası fırsatlarını sizler için derledik. Şok Aktüel indirimleri kısa sürede bitmeden hemen almaya başlayın. Bu hafta tüm aktüel ürünler sizlerle.

A101, Bim ve Şok tüm hanımların olmazsa olması. Bizde bu hafta yeni gelecek Şok Aktüel ürünlerini sizler için hazırladık. Şok Aktüel, hafta da iki kez çıkmaktadır. İlki haftanın çarşamba günleri ikincisi cuma günleri aktüel ürün broşürü yayınlanmakta.

Şok Aktüel 4 Temmuz ucuz indirimli ürünleri neler?

Şok Aktüel ürün kampanyalarında ilk olarak mutfaklarımızı ucuza doldurmaya geliyor. Şok’ta bu hafta Çarliston Biberi ve Kabak oldukça ucuza satılacak. Ayrıca La Vache Qui Rit Üçgen Peynir bir alana bir bedava olarak 5.45 Tl satışa sunulacak. Bu sıcak havalarda en çok tercih edilen dondurmalardan Maraşım dondurmaları oldukça ucuza satılacak. Ayrıca Şok Aktüel’de Finish hepsi bir arada tablet 25 TL ve üzeri alışverişlerde 28 TL yerine 16 TL’ye raflarda yerini alacak.

Şok Aktüel 4 Temmuz Aktüel ürünlerinde ücretsiz teslim edilecek ve 7 gün sürecek Ahşap Bahçe Oturma Grubu 2499 TL’ye satışa sunulacak. Paşabahçe borcam oval tabaklar ve bay bayan terlikleri yine ilk günden satışı bitmesi beklenen ürünler arasında.

Şok Aktüel ürünleri 4 Temmuz hafta içi Fırsatları ve 6 Temmuz hafta sonu fırsatları olarak iki farklı broşür çıkartmaktadır. 6 Temmuz Şok aktüel broşürünü diğer haberlerimizde bulabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Yaşam

Yukarı