Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şöhret Kafası Yeni Bölümü ne zaman? Yayından mı Kaldırıldı? Mesut Yar Şöhret Kafası’nı Yazdı!

Televizyon

31 Temmuz 2018 Salı 15:02:16

Şöhret Kafası Yeni Bölümü ne zaman? Yayından mı Kaldırıldı? Mesut Yar Şöhret Kafası’nı Yazdı!

Kanal D ekranlarının yeni programı Şöhret Kafası, Eser Yenenler’in sunuculuğunda devam ediyor. Yayın hayatına iyi başlayamayan Şöhret Kafası, Kanal D’nin hayal kırıklığı yaratan yapımlarından biri olma yolunda ilerliyor. Bakalım yeni bölümüyle bu akşam reytinglerini yükselterek çıkış yakalayabilecek mi? Gazeteci yazar Mesut Yar, bugünkü yazısında Şöhret Kafası’nı kaleme aldı. 

Eser Yenenler’in 3 Adam’ın ardından televizyona dönüş yaptığı Kanal D’nin yeni programı Şöhret Kafası, bu akşam yeni bölümüyle ekranlarda olacak. İlk 2 bölümüyle isteneni veremeyen ve hayal kırıklığı yaratan Şöhret Kafası, bakalım yeni bölümüyle izleyiciyi ekrana bağlayabilecek mi? Geleceği çok tartışmalı olan ve erken final sinyalleri veren Şöhret Kafası, bugün Mesut Yar’ın da kaleme aldığı yazıda irdelendi. Mesut Yar, yazısında Şöhret Kafası’na ilişkin eksiklere değindi.

Mesut Yar, Şöhret Kafası ile ilgili yazısında Şöhret Kafası programının, eski yıllarda Behzat Uygur ve Sühely Uygur’un sunuculuğunu yaptığı Şahane Pazar programına benzediğini aktardı. Aslında komik ve eğlenceli bir yarışma olduğunu söyleyen Mesut Yar, dev kafaların şekilden şekile girmesini hem komik hem de şaka gibi olarak yorumluyor. Mesut Yar’ın programda tek takıldığı şey ise Eser Yenenler’in kostümü oldu. Dizi ekibinden ve sanat yönetmeninden Eser Yenenler’in kostümü için ufak bir dokunuş yapılmasını isteyen Mesut Yar, Eser’in kafasının daha yakışıklı olduğunu belirtti!

ŞÖHRET KAFASI YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Kanal D ekranlarında yayın hayatını çalkantılı şekilde sürdüren Şöhret Kafası, 6 Temmuz Pazartesi günü yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Eser Yenenler’in sunuculuğunda yayınlanacak programın yeni bölümü son bir şans olarak yorumlanıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı