Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şöhret Kafası ve Eser Yenenler’in Düşüsü Sürüyor

Televizyon

24 Temmuz 2018 Salı 12:11:15

Şöhret Kafası ve Eser Yenenler’in Düşüsü Sürüyor

Eser Yenenler’in sunuculuğunda ekrana gelen Kanal D ekranlarının yeni programı Şöhret Kafası, bu haftada düşüşünü sürdürdü! Geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlayan Şöhret Kafası’nın final yapacağı konuşuluyordu. Program bu haftaki yeni bölümüyle reytinglerde yine başarısız bir sonuç aldı. Yeni bölümüyle de düşüşünü sürdüren Şöhret Kafası’nın yayından kaldırılacağı iddiaları daha çok dillendirilmeye başladı. Eser Yenenler ve Şöhret Kafası bu gidişe dur diyebilecek mi yoksa program yayından gerçekten kaldırılacak mı?

Eser Yenenler’in 3 Adam’dan sonra yeni projesi Şöhret Kafası, hayal kırıklığını sürdürüyor! Kanal D ekranlarının yeni programı Şöhret Kafası, yayınlanan ilk bölümleriyle umduğunu bulamadı! İlk bölümüyle 2,18 Rating oranı ve 8,72 Share alan Şöhret Kafası bu haftaki bölümüyle de başarısızlığını sürdürdü. Şöhret Kafası’nın 23 Temmuz Pazartesi yayınlanan 2. bölümünde aldığı rating oranı 1,86 ve 7,22 Share oldu. TOTAL reyting listesinde 9. ve AB reyting sıralamasında 19. olan Şöhret Kafası’nın final yapacağı konuşulmaya başlandı. Eser Yenenler’in sunumundaki Şöhret Kafası programı bitecek mi? Kanal D, Şöhret Kafası için nasıl bir karar alacak?

Eser Yenenler’in uzun süre sonra ekranlara döndüğü Şöhret Kafası programı seyirciden beklenen tepkiyi alamadı ve reytinglerde umduğunu bulamadı! Kötü gidişatın bu haftada sürmesiyle birlikte Şöhret Kafası’nın önümüzdeki bölümlerde final yapmasına kesin gözüyle bakılıyor. Eser Yenenler yeni programı Şöhret Kafası’yla 3 Adam’daki başarıyı gösteremedi. Kanal D Kanal yönetiminin Şöhret Kafası’nın geleceği ile ilgili bir karar alması bekleniyor.

ESER YENENLER YENİ BİR PROGRAM MI YAPACAK?

Eser Yenenler’in Şöhret Kafası’ndaki başarısızlığın ardından bir süre sessizliğe çekilip televizyondan yine uzaklaşacağı konuşulurken bir yandan da gelen iddialara göre Eser Yenenler’in başka bir formatla başka bir kanalda yer alacağı da konuşuluyor. Şöhret Kafası’nda istediğini bulamayan Eser Yenenler, yeni sezonda başka bir programla karşımıza çıkabilir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı