Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şöhret Kafası Neden Yok Neden Yayınlanmıyor! Yayından mı kaldırıldı

Televizyon

6 Ağustos 2018 Pazartesi 17:14:37

Şöhret Kafası Neden Yok Neden Yayınlanmıyor! Yayından mı kaldırıldı

Kanal D ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Şöhret Kafası neden yayınlanmıyor. Eser Yenenler’in sunumuyla ekrana gelen Şöhret Kafası yayından kaldırıldı. Program 3 hafta anca ekranlara gelebilirdi. Eser Yenenler kendi için büyük bir şok yaşadı ve program yayından kaldırıldı.

Eser Yenenler’e bir şok daha. 3 Adam programından sonra magazin gündeminden düşmeyen Eser Yenenler’e büyük şok. Eser Yenenler’in sunumuyla 3 bölüm ekrana gelebilen Şöhret Kafası programı Kanal D resmen kaldırdı. 6 Ağustos Pazartesi ekrana gelmesi beklenen program yayınlanmadı.

Kanal D 6 Ağustos Pazartesi günü Şöhret Kafası programı yayınlamadı. Sinehaber.com olarak programın final kararı almasının geç olmadığını ve programın hiç beğenilmediği sizlere söylemiştik. Dediğimiz gibi de oldu ve program anca 3 hafta ekrana gelebildi.

Şöhret Kafası programını Eser Yenenler’in nasıl kabul ettiğini de anlamak mümkün değil. TV8’in de artık programlarına yer vermediği Eser düşüsünü sürdürmeye devam ediyor.

Kanal D yaz aylarında programların hiç birinden umduğunu bulamadı ve adeta İlker Ayrık’ın tek başına götürdüğü FOX TV programları karşısında çakıldı.

Şu ana kadar, Şöhret Kafası, Yaşım Kaç, Çok Tatlı ve Çarkıfelek programlarından istediği reytingleri alamadı.

Kanal D biran önce program sevdasından çıkarak dizileri ekrana getirmezse işi oldukça zor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı