Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şöhret Kafası ilk bölümü sosyal medyayı ikiye böldü

Televizyon

16 Temmuz 2018 Pazartesi 20:22:56

Şöhret Kafası ilk bölümü sosyal medyayı ikiye böldü

Kanal D ekranlarında başlayan Şöhret Kafası programı sosyal medyayı ikiye bölmeyi başardı. Eser Yenenler’in sunumuyla ekrana gelen program sosyal medyada gülmekten ölenler ve hiç beğenmeyenler olarak ikiye ayrıldı. Reytingleri merakla beklenen Şöhret Kafası nasıl bir sonuç alacak merak ediliyor.

Şöhret Kafası programı sosyal medyayı ikiye bölmeyi başardı. Eser Yenenler’in sunumuyla ekrana gelen Şöhret Kafası programı başladı. Kuklaların ünlüler yerine geçtiği ve yarıştığı programı izleyenler, programı ya çok beğendi ya hiç beğenmedi. Kemal Sunal, Adile Naşit gibi unutulmaz sanatçıları andığı için bile izlenir diyenlerle, dünyanın en saçma programı diyenler ikiye bölünmüş durumda.

Çok Güzel Hareketler Bunlar, Şarkı Söylemek Lazım ve 3 Adam programlarıyla televizyonda belirli bir kitlesi olan Eser Yenenler, bu programı nasıl kabul etmiş diyenlerle ne olsa izlerim diyenler var. Şöhret Kafası programı sabah saatlerinde gelecek reytingleri büyük merak uyandırdı.

Her pazartesi akşamı Kanal D’de ekrana gelecek program, yaz aylarında alacağı reytinglere göre sezonda da devam edip etmeyeceği belli olacak. Reyting sonçları 17 Temmuz sabah 10.00’da belli olacak.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Sibel

    16 Temmuz 2018 at 22:50

    Çok sıkıcı bir yarışma. Sunucu da sıkıcı. Hiç beğenmedim.tanıtımlardan anlamıştım güzel olmayacağını. Eser de olmamış. Baş ağrıtıcı ydı.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı