Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şöhret Kafası Başvuru Nasıl Yapılır? Formatı Nedir

Televizyon

9 Temmuz 2018 Pazartesi 12:15:41

Şöhret Kafası Başvuru Nasıl Yapılır? Formatı Nedir

Kanal D ekranlarında yayınlanacak Şöhret Kafası programı başlıyor. Sunuculuğunu 3 Adam programından tanıdığımı Eser Yenenler’in yapacağı Şöhret Kafası programı nasıl bir program? Programa nasıl başvuru yapılır. İşte Şöhret Kafası programının başvuru yolları.

BKM Mutfak programıyla hayatımıza giren ve 3 Adam programıyla şöhretine şöhret katan Eser Yenenler’in sunumuyla Kanal D ekranlarında yepyeni bir program başlıyor. Eser Yenenler’in sunduğu Şöhret Kafası programı, formatı ve başvurularını sizler için derledik. İşte Şöhret Kafası programına dair tüm bilgiler.

Şöhret Kafası Programı Formatı Nedir?

Büyük ödülü kazanmak için birbirinden farklı  yarışmacılarla eğlenceli dakikaların yaşanacağı Şöhret Kafası pazartesi akşamları Kanal D’de. Formatı birileri ünlü olmak için yarışacak ve büyük ödülün sahibi olacak. Program uzun soluklu bir iş olarak düşünülüyor.

Şöhret Kafası programına Başvuru Nereden ve Nasıl Yapılır?

Şöhret Kafası programına Kanal D internet sitesi aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz. Şöhret Kafası başvurusunu , https://www.kanald.com.tr/sohret-kafasi/sohret-kafasi-basvuru-formu giderek başvurularını yapabilirsiniz. Eksiksiz olarak formu doldurup, sıranızın gelmesini bekleyeceksiniz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı