Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Skandallar Sonrası Mustafa Ceceli’nin Konseri İptal Edildi!

Magazin

22 Temmuz 2018 Pazar 16:40:32

Skandallar Sonrası Mustafa Ceceli’nin Konseri İptal Edildi!

Mustafa Ceceli’nin 10-15 Ağustos tarihlerinde Konya Seydişehir’de vereceği konser iptal edildi! Seydişehir belediyesi Ceceli’ye son günlerde yer aldığı haberler nedeniyle konser izni vermedi! Mustafa Ceceli, son günlerde eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar’ın olay videolarından dolayı basında birçok haberde yer almıştı.

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli son günlerde çıkan olay görüntülerin ve haberlerin ardından Konya Seydişehir’de vereceği konserinin iptal edildiği duyruldu! 10-15 Ağustos tarihleri arasında Seydişehir Belediyesi’nin Kalkınma Günleri etkinliklerinde sahneye çıkarak Seydişehirliler için şarkılar söyleyecek olan Mustafa Ceceli, son dönemde eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar’ın yayınlanan uygunsuz videolarıyla peşini bırakmayan skandalların kurbanı oldu.

Eski eşi Sinem Gedik’le çocuğunun velayet davası süren ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, dava sürecinde dava dosyasına sunduğu Sinem Gedik – İntizar görüntüleriyle olay olmuştu. Bu görüntüler ardından basında ve sosyal medyada da hızla dolaşmış ve Mustafa Ceceli’nin bu görüntüleri yaydığı iddiası gündeme bomba gibi oturmuştu. Mustafa Ceceli’nin yaşanan skandallar sonrası yapılması planlanan Seydişehir Konseri iptal edildi!

SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ AÇIKLADI!

Seydişehir Belediyesi yaptığı açıklamada 10 Ağustos günü Mustafa Ceceli’nin konserinin iptal edildiğini, buna gerekçe olarak sanatçının son günlerde yer aldığı haberler olduğu belirtildi. Mustafa Ceceli skandalların ardından bir açıklama yapmış ve görüntüleri kendisinin yaymadığını, kimsenin yatak odasına kamera yerleştirmediğini ifade etmişti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı