Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Siyah Beyaz Aşk dizisinin detayları netleşiyor

Dizi Haberleri

5 Eylül 2017 Salı 15:09:19

Siyah Beyaz Aşk dizisinin detayları netleşiyor

Geçtiğimiz aylarda dünya evine giren yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol ve son olarak Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde başrol oynayan Birce Akalay’ın başrollerini paylaştığı Siyah Beyaz Aşk’ın detayları belirginleşiyor.

Siyah Beyaz Aşk dizisinin detayları netleşiyor

Kanal D’de D Productions imzası ile ekranlara gelecek olan, Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon’un senaryosunu kaleme aldığı, Yasin Uslu’nun yönettiği dizi de başrol oyuncuları yanı sıra Muhammet Uzuner ve Arzu Gamze Kılınç’da rol alıyor.

Siyah Beyaz Aşk’da, sevmeyi unutmuş, gerektiğinde gözünü karartıp can alabilen Ferhat ile, yüreği sevgi dolu, kendini insanları iyileştirmeye adamış doktor Aslı’yı izleyeceğiz.

SİYAH BEYAZ AŞK GENEL KONUSU

Erkeğin kararmış kalbine çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer. Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü Aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat’ın dayısı Namık’ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı’nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı’yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı’nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı’nın hem de Ferhat’ın hayatını kökünden değiştirecektir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı