Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Siyah Beyaz Aşk 10. bölümünde aşk hayatı başlıyor

Televizyon

15 Aralık 2017 Cuma 23:41:15

Son Güncelleme: 15/12/2017 23:42:46

Siyah Beyaz Aşk 10. bölümünde aşk hayatı başlıyor

FERHAT

Ekranların yeni ancak bir o kadar sevilen dizilerinden birisi olan Siyah Beyaz Aşk, yeni bölümü ile bu hafta ekranlara gelecek. Siyah Beyaz Aşk 10. bölümünde yaşanacak olan olaylar dizinin bu hafta oldukça gizemli ve heyecanlı geçmesini sağlayacak olduğu gibi, bununla da sınırlı kalmayacak. Ferhat’ın kendisine karşı agrasif hareketlerinin sonlanması Aslı’nın dikkatini çekecek olduğu gibi ikili arasında birbirine daha fazla yakınlaşma göze çarpacak.

Aslı’nın Ferhat’a karşı birlikte yatağa uzanarak birbirlerini sessiz bir şekilde dinlemeleri dikkat çekecek olduğu gibi, yeni bölümde Aslı, Ferhat hakkında daha fazla bilgi edinecek.

Ferhat Yeni Bölümde Babasını Öğrenebilir!

Siyah Beyaz Aşk 10. bölümünde en önemli olaylardan birisi Ferhat’ın, babasının Namık Emirhan olduğunu öğrenecek mi? Sorusu da gündeme gelecek olduğu gibi, Ferhat ile Aslı’yı da tehlikeli bir hayatın ve yeni bölümün beklediği göze çarpıyor. Bir süredir birbirlerinden oldukça uzun ve stresli günler yaşayan evli çift, yeni dönemde birbirlerine yakınlaşmaları ile birlikte aşk yaşamaya başlarcasına birliktelik kurmalarının sonunda heyecan verici olaylar ve gelişmeler yaşayabilecekler gibi görünüyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı