Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

“Şişman” Süper Kahraman Sahnede! Sony’nin Büyük Beden Kahraman’ı Beyaz Perdeye!

Film Haberleri

2 Temmuz 2018 Pazartesi 16:27:15

“Şişman” Süper Kahraman Sahnede! Sony’nin Büyük Beden Kahraman’ı Beyaz Perdeye!

Sony ve Valient Comics, sinemada dev bir adım atıyor! İlk büyük bedenli kadın süper kahraman Sony ile Valient Comics’in ortaklaşa yaptığı Faith ile karşımıza çıkacak! Van Diesel’in başrolü aldığı Bloodshot ile aynı evrende geçecek filmin sinemada yeni bir çığır açacağı konuşuluyor. Bizde sizlere yeni film hakkında gerekli tüm detayları topladık…

Sony ile Valient Comics ortaklığında ilk büyük beden süper kahraman sinemaya geliyor! İlk kez bir büyük beden süper kahramanı beyaz perdede göreceğiz! Daha önce Bloodshot filminde başrole Van Diesel namı diğer Dominic Toretto’yu getiren Sony, aynı evrenin konu edileceği yeni filmde büyük bir sürprize imza atarak Faith serisinden özgülenecek bir yapım üzerinde duruyor!

Faith Herbert tarafından kaleme alınan Faith hikayesinden yola çıkılarak özgülenecek sinema filminde Sony ile Valient Comis iş birliğine gitmişti. Filmde bir de büyük sürprize yer verilecek. Buna göre filmin en önemli karakteri büyük beden bir kadın kahraman olacak! Bu kadın kahramanı American Gods dizisinin yıldızı Maria Melnik kaleme alacakken bu film de Van Diesel’in başrolünde olduğu Bloodshot’la aynı evrende geçecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı