Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sinem Kobal’a ‘Gecelerin Ötesi’ dizisinden teklif

Dizi Haberleri

8 Eylül 2017 Cuma 00:08:49

Sinem Kobal’a ‘Gecelerin Ötesi’ dizisinden teklif

Son olarak kısa sürede final yapan Analar ve Anneler isimli dizi de rol alan, ondan sonrada herhangi bir dizi projesinde yer almayan Sinem Kobal, Birkan Sokullu’nun başrolünde yer aldığı Gecelerin Ötesi dizisinden teklif aldı.

Sinem Kobal'a 'Gecelerin Ötesi' dizisinden teklif

Kenan İmirzalıoğlu ile Dünya evine girmesi sonrasında fiyatında önemli bir artış yapması pek çok teklifin geri çekilmesine, hatta bir markanın reklam yüzü olarak yer aldığı tanıtım anlaşmasının da uzatılmamasına neden olmuştu.

BKM ile yapacağı film anlaşmasının da rafa kalkması sonrasında boşta kalan Sinem Kobal, son zamanların en atakta olan yapım firmalarından TIMS&B’nin yapımcılığını üstlendiği, Gecelerin Ötesi dizisinden teklif aldı.

4 kişilik bir çetenin lideri olan, Birkan Sokullu’nın canlandıracağı intikam peşinde ki Cino’nun sevdiği kadın Zeynep rolü için teklif alan Kobal’ın, yapımcılarla görüşmeye devam ettiği öğrenildi.

Birkan Sokullu dışında, Taner Ölmez, Merve Dizdar ve Özgür Emre Yıldırım gibi isimlerin rol aldığı Gecelerin Ötesi dizisinin senaryosunu Ethem Özışık kaleme alırken, yönetmenliğini de Osman Taşçı üstlenecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı