Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sinem Gedik ve İntizar’ın elinde Mustafa Ceceli’nin Ünlülerle Sansürsüz Videoları Var

Magazin

17 Temmuz 2018 Salı 12:03:41

Sinem Gedik ve İntizar’ın elinde Mustafa Ceceli’nin Ünlülerle Sansürsüz Videoları Var

Skandal haberleri Mustafa Ceceli’nin peşini bırakmıyor! Geçtiğimiz günlerde eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar’ın uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan ve bu görüntüleri servis etmekle itham edilen Mustafa Ceceli bir şok daha yaşıyor! Erol Köse yaptığı açıklamayla Tuvana Türkay ile Mustafa Ceceli’nin yer aldığı videoyu birazdan yayınlayacağını açıkladı! Mustafa Ceceli’nin Tuvana Türkay’la uygunsuz görüntüleri mi var? 

Uçankuş’tan İbrahim Karakuş’un haberine göre Mustafa Ceceli yeni skandallarla gündemde kalmaya devam edecek! Karakuş’un iddialarına göre Mustafa Ceceli’nin de uygunsuz videoları var! Evet, eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar’ın uygunsuz görüntülerinin yayınlanmasının ardından gündeme bomba gibi bir iddia daha düştü: Mustafa Ceceli’nin de uygunsuz görüntüleri var mı, yayınlanacak mı?

Sinem Gedik ile İntizar görüntülerini basına servis etmekle itham edilen Mustafa Ceceli’ye büyük şok! İbrahim Karakuş’un iddiasına göre Mustafa Ceceli’nin şok görüntüleri eski eşi Sinem Gedik ile İntizar’a da ulaştırıldı. Buna göre eski eş Sinem Gedik intikam için bu görüntüleri basına servis edecek mi? Karakuş, eski eş Sinem Gedik’in bu görüntüleri internette ve basında yayınlamamasına karşın bu videoyu gönderenlerin internete yükleyebileceğini söyledi.

MUSTAFA CECELİ İLE KİMİN VİDEOSU VAR HANGİ ÜNLÜ?

Mustafa Ceceli ile Tuvana Türkay’ın uygunsuz bir videosunun olduğu iddia edildi. Menajer Erol Köse, basın özgürlüğü vs. kisvesi altında bu görüntüleri de paylaşacağını belirtti. Tuvana Türkay ile Mustafa Ceceli, Ceceli’nin Sinem Gedik’ten ayrıldıktan kısa bir süre sonra bir programda beraber yer almışlar, daha sonra birlikte klip çekmişler ve şarkı söylemişlerdi. Ardından çıkan Tuvana Türkay – Mustafa Ceceli haberlerinin sonrasında sosyal birbirlerini takip etmeyi bırakmışlardı (Uçankuş)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı