Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sinem Gedik İntizar Videosunu İlişkisini İfşa Eden kim? Belli Oldu!

Magazin

28 Temmuz 2018 Cumartesi 17:13:08

Sinem Gedik İntizar Videosunu İlişkisini İfşa Eden kim? Belli Oldu!

Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sİnem Gedik ile şarkıcı İntizar’ın sevişme görüntülerini yollayan kişi belli oldu mu? Mustafa Ceceli’ye görüntüleri ve ikilinin eşcinsel ilişkisini ifşa eden kişi İntizar’ın yeğeninin kocası çıktı! S.Y. ifadesinde görüntüleri kendisinin göndermediğini idda etti. İşte Skandala ilişkin yeni gelişmeler…

2018 yılına damgasını vuran Sinem Gedik Şarkıcı İntizar skandalını ifşa eden isim ortaya çıktı! Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar’ın ilişkisini öğrenip bunu Mustafa Ceceli’ye e-posta ile bildiren kişi şarkıcı İntizar’ın yeğeninin kocası çıktı! S.Y. savcılığa şüpheli olarak ifade vermeye gitti. İfadesinde Mustafa Ceceli’nin çocuğu ile tanıştığını ve ilk başta inanamadığını ancak belli bir süre sonra Ceceli’ye e-posta atarak Sinem Gedik ile İntizar’ın ilişkisini ifşa ettiğini, görüntülerle alakasının olmadığını, sadece çocuğun kötü etkilenmemesi adına bunu yaptığını söyledi!

Mustafa Ceceli’ye Sinem Gedik İntizar ilişkisini açıklayan isim İntizar’ın yeğeninin kocası çıkarken S.Y. ifadesinde “Görüntülerle alakam yok.” dedi. Peki Mustafa Ceceli’ye yollanan Sinem Gedik İntizar sevişme görüntülerini kim göndermişti? Soruşturma halen sürüyor. İfadesinde her ne kadar inkar etse de yürütülen soruşturma çerçevesinde S.Y.’nin görüntülerle alakasının olabileceği değerlendiriliyor.

MUSTAFA CECELİ VİDEOLARI TANIMADIĞI ÜÇÜNCÜ KİŞİNİN GÖNDERDİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ!

Mustafa Ceceli, söz konusu görüntüleri ifşa etmekle itham edildiğinde görüntüleri kendisinin çekmediğini ve yaymadığını, kendisine bu görüntülerin tanımadığı üçüncü kişiler tarafından gönderildiğini iddia etmişti! Şimdi İntizar’ın yeğeninin kocası olan şahsın bu görüntüleri gönderip göndermediği tespit edilmeye çalışılıyor. Sinem Gedik ve İntizar’ın olay görüntüleri basında boy boy yer almıştı!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı