Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kepez Belediyesi, Sinbad oyunu ile çocukları tiyatro ile buluşturuyor

Kültür Sanat

3 Ocak 2017 Salı 10:56:58

Kepez Belediyesi, Sinbad oyunu ile çocukları tiyatro ile buluşturuyor

Kepez Belediye Tiyatrosu tarafından sahnelenen Sinbad adlı oyun, her cumartesi ve çarşamba günleri Kepezli çocukları tiyatro ile buluşturuyor.

kepez belediyesi sinbad tiyatro oyunu

Her yıl birbirinden farklı oyunların yer aldığı Kepez Belediye Tiyatrosu’nda, bu yıl çocuklar için Sinbad adlı oyunu sahneleniyor.

Genel sanat yönetmenliğini Abdullah Sürekli’nin yaptığı, Yiğit Sürekli’nin uyarladığı ve yönetmenliğini Aylin Arslan Özgültekin’in gerçekleştirdiği oyun, sezon açılışını Ekim 2016’da yaptı.

Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyun, Kaptan Sinbad’ın korsanlarla olan savaşına kadar eğlenceli ve heyecanlı bir olay örgüsünden oluşuyor. Oyunda, çok çalışıp emek verilen işler yapılırsa, lambadan çıkacak bir cine ihtiyaç duymayacakları mesajı veriliyor.

Kepez Belediye Tiyatrosu oyuncuları tarafından sahnelenen oyun, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde çarşamba ve cumartesi günleri minik seyircileriyle buluşuyor.

Çocuklar için ücretsiz olarak sahnelenen Sinbad adlı oyun için her hafta iki okuldan öğrenciler Kepez Belediyesi’nin servisleriyle alınarak ücretsiz ulaşım sağlanıyor.

Kepez Belediyesinin düzenlediği tiyatro etkinliklerine http://www.kepezkultur.com/?type=1/Antalya-Kepez-Tiyatro sayfasından ulaşılabilir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı