Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sinan Akçıl’dan son dakika açıklaması

Magazin

23 Aralık 2017 Cumartesi 12:41:07

Sinan Akçıl’dan son dakika açıklaması

Sinan Akçıl yaptığı açıklamasında aşk hayatının söz konusu çalkantılı olduğunun altını çizdi.

Şarkıları ile gönüllerde taht kuran ve zaman zaman bazı ünlüler tarafından sert şekilde eleştirilen Sinan Akçıl, Gece Kuşu programına katılmış ve bazı önemli açıklamalar yapmıştı. Sinan Akçıl, programda kendisinin 1 yıldan beridir aşk yaşadığı Rumen sevgilisi olan Otilia ile aşk hayatında ciddi sorunların olduğunu ve kritik sürecin içerisinden geçtiklerini ifade etti.

Aşklarına 1 ay ara verdiklerini ve bu 1 aylık süre sonucunda nokta mı yoksa virgül mü koyduklarını henüz daha kendisinin dahi bilmediğini açıklayan Akçıl, aşk hayatında yaşanacak olan olayların henüz daha şimdilik kendisinden öte olduğunu ve kendisinin de ne olacağını henüz daha tam olarak bilmediğini ifade etmişti.

Hadise ve Hülya Açıkgöz Hakkında

Kendisine sorulan Hadise ve Hülya Açıkgöz hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorusuna verdiği yanıt ile birlikte şoke eden Akçıl, ”ben birisini çok seviyorum, birisini ise hiç mi hiç sevmiyorum” benzeri ifadeler kullandı. Hadise ile arasında sorunların söz konusu olduğu bilinen Akçıl’ın Hadise ile bu açıklamasından sonra bir barışma sinyali olabilecek olduğu iddiası ortaya atıldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı