Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sinan Akçıl reddetti, Seren Serengil kanıtlarım dedi!

Magazin

14 Mart 2017 Salı 14:27:16

Sinan Akçıl reddetti, Seren Serengil kanıtlarım dedi!

Sinan Akçıl’ın eski sevgilisi Ebru Şallı’ya 150 bin TL’lik kredi çektirdiği ve bu parayı Şallı’ya ödemediği ile ilgili iddialar üzerine Sinan Akçıl, bu iddiaları reddetmiş ve doğru olmadığını belirtmişti.

Sinan Akçıl reddetti, Seren Serengil kanıtlarım dedi!

Ebru Şallı’nın sessiz kaldığı bu konu, Duymayan Kalmasın adlı programda masaya yatırıldı. Sunucu Seren Serengil, samimi arkadaşı Ebru Şallı üzerinden kredi çeken Sinan Akçıl’ın bu parayı ödemediğini iddia etmişti.

Sinan Akçıl’ın iftira olarak nitelediği bu iddialar üzerine bomba açıklamalar yapan Seren Serengil, belgeleyebilirim diyerek olayı bir adım öteye taşıdı.

Elinde belgeler olduğunu söyleyen Serengil, sosyal medya üzerinden, “İftira nitelikli sözler üzerine gereken hukuki süreç avukatım tarafından başlatılmıştır” dedi ve elinde belgeler olduğunu söyledi.

Sinan Akçıl’a ithafen bir mesajda yazan Serengil, şunları söyledi:

“Sinan Akçıl, ‘İftira attılar’ dediği programımızı iyi seyretti mi bilmiyorum ama 14 Temmuz’da Ebru’nun hesabından mailleri ona atan bendim, bana cevap veren de oydu… Bütün iddialarımı belgeleyebiliyorum. Bunu arkadaşımın sırrı olduğu için kimseye söylemedim. Bu haber bize gelince yanlış bir şey yapılmasın diye araya girmek zorunda kaldım ve bildiklerimi paylaştım. Asıl iftirayı atanlar yaptıklarını örtbas etmek için yalan söyleyenlerdir.”

Sözlerine devam eden Serengil, “Kimse kendini aklamak için bizi yalancılıkla suçlayamaz, mahkemeleri suçluluk psikolojisiyle açtıkları davalarla meşgul edemez. Her dava açan, haklı olmuyor ve zaten kazanmıyor da… Bize gelen ve gazetede çıkan tüm haberleri yorumlama; bildiklerimizi söyleme ve paylaşma hakkına sahibiz. Üstelik eylemde bulunduğunuz ve iddia ettiğimiz her şeyin belgesi de bizde var. Bu anlamda içimiz de vicdanımız da çok rahat.” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı