Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sinan Akçıl: Otilia ile aşkımız sona erdi!

Magazin

23 Aralık 2017 Cumartesi 22:30:03

Son Güncelleme: 23/12/2017 22:48:11

Sinan Akçıl: Otilia ile aşkımız sona erdi!

Sinan Akçıl ile Otilia son kez birlikte oturarak ayrılık yönünde karar aldıklarını duyurdu.

Sinan Akçıl, dün hakkında ortaya atılan iddialara yanıt verdi ve dün ortaya atılan ayrılık iddialarını çok uzun süre gündemde tutmadan direkt olarak doğruladı. Genellikle aralarından su sızmadığı ifade edilen Sinan Akçıl ve Otilia ikilisinin bir anda yaşamaya başladıkları sorunlar ve diğer bazı etkenler sonucunda ayrılık yönünde karar aldıkları iddia edilmiş, çiftin ayrılmasında Sinan Akçıl ve Otilia’nın ortak kararı olduğu ifade edildi.

Otilia ile ayrıldıklarını sosyal medya hesabından doğrulayan ve bundan sonra yollarına ayrı ayrı devam edecek olduklarını ancak her zaman birbirlerine saygı duyacak olduklarını belirten Sinan Akçıl, Otilia ile birlikte beraber oturup ortak olarak karar kıldıklarını belirtti.

Hayranları Şaşkınlıkla Karşıladı

Bu açıklamaların ardından başta Sinan Akçıl olmak üzere Otilia hayranlarının sosyal medyada durumu büyük bir şoke içerisinde karşıladıkları, sosyal medyada ayrılığın henüz ilk dakikasından itibaren konuşulmaya başlandığı ortaya çıktı. Sinan Akçıl daha önce bu ve benzeri iddialara kısa sürede yanıt vermiş ve kendisinin şarkıları ile ünlü olan bir isim olduğunu birçok kez gerek sözlü, gerek ise tavırları ile belli etmişti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı