Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sinan Akçıl, çenesine estetik yaptırmış!

Magazin

31 Ocak 2017 Salı 15:31:13

Sinan Akçıl, çenesine estetik yaptırmış!

Daha önce de estetik ameliyatı geçiren ve burnunu yaptıran başarılı şarkıcı Sinan Akçıl’ın bir estetik yaptırdığı daha ortaya çıktı.

Sinan Akçıl, çenesine estetik yaptırmış!

Plates eğitmeni ve model Ebru Şallı ile olan birlikteliğinin aldatma iddiaları nedeni ile bitmesi sonrası çapkınlığı ile magazin gündeminden düşmeyen Sinan Akçıl için bomba bir iddia ortaya atıldı.

24 yaşında ki Romen şarkıcı Otilia ile görüntülenen Sinan Akçıl’ın güzel şarkıcı ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Bu konuda dolu dizgin bir hayat yaşayan Akçıl, menisküs yırtığı nedeni ile ameliyat oldum derken, meğerse estetik ameliyatı olmuş.

Geçtiğimiz günlerde, bacağının sarılı olduğu bir fotoğraf karesini sosyal medya hesabından paylaşan Akçıl, “Gazeteci dostlarım iyiyim. Başka şeyler söylersiniz diye söyleyeyim. Halı sahadan sonra sonra anlaşıldı ki, menisküs yırtığı başlangıcı olmuş. 3 saatlik operasyonla hallettik.” notunu düşmüştü.

Fotoğrafta dikkat çeken ise, Akçıl’ın boyun ve çene bölgesini bir kaşkol ile kapatması oldu. Menisküs ameliyatı da açıkladığı gibi 3 değil, 1 saatlik bir süreçte gerçekleştirilen bir operasyon.

Akçıl, bu estetik operasyonunu inkar ederken, 28 Ocak Cumartesi, saat 07.00’de Maslak Acıbadem Hastanesi’nde, Operatör Dr. Yakup Avşar gerçekleştirdi. 10.00 sularında biten ameliyatta Sinan’a çene protezi yaptığı öğrenildi. Başarılı şarkıcı ameliyat sonrası hastanede 1 gün kaldı. Maslak Acıbadem’i ertesi gün arka kapıdan terk etti.

sinan akçıl çene ameliyatı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı