Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Simge Sağın’dan “çocuğu var” iddialarına cevap

Magazin

24 Mart 2017 Cuma 19:37:18

Son Güncelleme: 24/03/2017 19:37:26

Simge Sağın’dan “çocuğu var” iddialarına cevap

‘Miş Miş’ adlı şarkısı ile 2015 yılına adını yazdıran, müzik listelerinde uzun süre üst sıralarda yer alan Simge Sağın, hakkında ortaya atılan, “Herkesten gizlediği çocuğu var” iddialarına cevap verdi.

Simge Sağın'dan çocuğu var iddialarına cevap

Bir televizyon kanalında yayınlanan programda, Simge Sağın’ın herkesten gizlediği bir çocuğu olduğu iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü.

Aranjör Ozan Bayraşa ile birlikte olan Simge Sağın’ın, eski evliliğinden bir çocuğu olduğu, bunu da çok gizli tuttuğu, en yakınlarında ki isimlere bile söylemediği iddia edildi.

Başarılı şarkıcı, bir programda yapılan bu iddialar ile ilgili açıklama yaparak, “TÜM İDDİALAR ASILSIZ” dedi.

İşte Simge Sağın’ın bu iddialar ile ilgili yaptığı o yazılı açıklama:

“22 Mart Çarşamba gecesi saat 23.00’de 1 An Tv’de yayınlanan, sunuculuğunu Cem Aydınlı, Yeşim Erçetin, Esra Sönmezer ve Tuğçe Özbudak’ın yaptığı ”Bir De Bizden Dinleyin’ isimli sözde magazin programında hakkımda ortaya atılan tüm iddialar asılsızdır.

Programda direkt olarak şahsıma yapılan ‘(Çok alkollüyken eski menajeri Cihan Tüke”i çok kötü bir şekilde taciz etti söylemleri ve çocuğum olduğuna dair iddialar) tamamen iftiradan ibarettir. Cem Aydınlı ve diğer sunucuların özel hayatım ile ilgili bu denli yanlış ve çarpıtılmış düşünceleri, bir magazin programı içerisinde beni seven insanları, magazin gazetecilerini ve tüm izleyicileri yanıltmaya sebebiyet vermelerini kınıyorum. Şahsım adına başlatılan büyük bir karalama kampanyası olduğunu ve söz konusu programda da bu bir iddiadır şeklinde söylemlerinden dolayı bu haberlere siz değerli basın mensuplarının itibar etmemesini önemle rica ederiz. Konuyla ve kişilerle ilgili yasal süreç başlatılmış olduğundan basın açıklamamızı dikkate almanızı ve gündemi gereksiz yere meşgul eden bu asılsız haberin kullanılmamasını rica ederim. Saygılarımla.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı