Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Silicon Valley 6. sezon ne zaman başlayacak? Tarihi

Özel Haber

1 Temmuz 2018 Pazar 14:07:42

Silicon Valley 6. sezon ne zaman başlayacak? Tarihi

2014 yılında Silicon Valley 1. sezonuyla ekrana gelen dizinin 5. sezonunu sona ermesinden sonra gözler 6. sezonunu ne zaman başlayacağına çevrildi. Silicon Valley dizisi hayranlarının merakla beklediği 6. sezon tarihiyle ilgili bir bilgi var mı sizler için araştırdık. Ancak kesin ve net olan birşey Silicon Valley 6. sezonu kesin olarak ekrana geleceği. Silicon Valley dizinin oyuncusu müjdeyi verdi.

Başrollerinde Thomas Middleditch (Richard Hendrix), TJ Miller (Erlich Bachman), Josh Brener (Nelson), Martin Starr (Bertram Gilfoyle) rol aldığı Silicon Valley dizisinin 5. sezonu sonrası akıllara altıncı sezonunu ne zaman başlayacağı belli oldu.

Silicon Valley dizisi konusu!

1980’li yıllarda Silikon Vadisi’nde çalışan bilgisayar programcıların yaşadıkları konu alan dizi, içine kapanık asosyal bir programı olan Richard ve onun arkadaşlarının öyküsü yer alıyor. Teknolojinin günümüze ulaştığı noktaya nasıl gelindiğini anlatan dizinin 6. sezonu merakla bekleniyor.

Silicon Valley 6 Sezon ne zaman?

HBO tarafından Silicon Valley’in net yayın tarihi henüz yayınlanmadı. İzleyiciler Silikon Vadisi’nde Nisan ayında yayınlamış ve büyük beğeni toplamıştı. Dizinin sevilen karakteri Erlich Bachman canlandıran TJ Miller, Twitter’dan “Silicon Valley 6. sezon’u bensiz daha iyi olacak” sözü sonrası kesin olarak ekrana gelecek açıklamaları yapıldı. Ancak dizide TJ Miller rol almayacak. HBO kesin tarihi açıklamazken yeni sezonun olacağı da sevenlerine duyurdu.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı