Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sıla’nın bilet satışlarında patlama

Magazin

20 Aralık 2017 Çarşamba 19:20:45

Son Güncelleme: 21/12/2017 00:42:18

Sıla’nın bilet satışlarında patlama

Biletix tarafından derlenen son rakamlara göre Sıla 2017 yılının rekorunu kırdı.

Biletix tarafından belirlenen satış rakamlarına bu sene Yılbaşı için yapılacak olan konser ve akşam yemekli kutlamalarda en çok Sıla’nın biletlerinin satıldığı açıklandı. Başta Tarkan olmak üzere Bülent Ersoy, İrem Derici, Sertap Erener, Demet Akalın gibi ünlüler bir gecede milyonlarca lira para kazanacaklar. Ancak en çok talebin Sıla için geldiği, en çok paranın ise bu sene için en azından şuanlık verilere göre Tarkan tarafından alınacak olduğu belirtiliyor.

Toplam Satış Rakamları Dikkat Çekti

Biletix tarafından derlenen bilet rakamlarında sadece yılbaşı biletleri baz alınmadığı ve tüm yıl içerisinde satın alınan biletlerin toplamına göre derlendiği açıklandı. Bir yıl içerisinde konserlerinden milyonlarca liralık kazanç elde ettiği tahmin edilen Sıla’nın gelecek sene içerisinde yeni rekora imza atıp atmayacak olduğunun büyük merak konusu olduğu biliniyor.

37 yaşındaki Sıla özellikle sesi ile kendisine hayran bırakmasının yanında güzelliği ile de hayranlarından oldukça fazla övgü dolu sözler kazanıyor. Ünlü şarkıcının sosyal medya hesaplarını da aktif kullanması ve aralıklarla fotoğraflarını paylaşması sosyal medyadaki gücünü arttırmada büyük etken olarak gösteriliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı