Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sıfır Bir Yeni Bölüm Analizi! Sıfır Bir 4. Sezon 5. Bölümde Neler Olacak?

Dizi Haberleri

3 Temmuz 2018 Salı 12:51:07

Sıfır Bir Yeni Bölüm Analizi! Sıfır Bir 4. Sezon 5. Bölümde Neler Olacak?

2018’in en iyi internet dizileri arasına giren Adana dizisi Sıfır Bir’de 4. sezon 5. bölüm heyecanı yaşanıyor. İnternet üzerinden yayınlanan Sıfır Bir dizisinin 4. sezon 5. bölümünde neler olacak? Heyecanın sürdüğü dizinin yeni bölümü hangi gün saat kaçta yayınlanacak? Sizler için derledik…

Adana dizisi olarak lanse edilen ve internet dizileri arasında sevilen ve çok izlenen Sıfır Biz dizisinde 4. sezon 5. bölüm analizi ile yeni bölümde neler olacağını açıklıyoruz. Sıfır Bir, suçla iç içe geçmiş hayatların öyküsünü anlatıyor. Dizideki birçok karakter gerçek hayattan kesitler sunarken, dizinin gerçek hayatla bağlantılı gettolarla iç içe olmasının da izlenmesiyle alakadar olduğu konuşuluyor.

Sıfır Bir 4. Sezon 5. Bölüm Analizi – Yeni Bölümde Neler Olacak?

Hapishane hayatında çevrilen uyuşturu işleri ve koğuş ağalarıyla hapishane gardiyanları arasındaki büyük çekişme devam ederken Savaş ve arkadaşları bunu sonlandırmanın peşinde! Yahya ile aynı koğuşta bulunan Burak ve Cengo ise hapishanenin zorlu şartlarını hafifletmek, kendilerini garantiye alabilmek için her şeyi ispiyonlamaya başlıyorlar! Burak ve Cengo, Savaş’a ispiyonladıkları şeylerle gardiyanların ve Yahya’nın tüm sırlarını ortaya döküyor! İyi polis görünümündeki gardiyanlar da durumu hemen amirlerine bildiriyor.

Burak ve Cengo’nun ispiyonlamalarını öğrenen Yahya ise Hürriyet mahallesinin gençlerine kafayı takıyor! Baş gardiyan ise kendi içindeki çatlağı önlemek istiyor. Sıfır Bir 4. sezon 5. bölüm tüm heyecanıyla yine internet üzerinden yayınlanmayı sürdürecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı