Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sibel Kekilli Tatort dizisine veda ediyor

Sibel Kekilli Tatort dizisine veda ediyor

Dizi Haberleri

6 Şubat 2017 Pazartesi 17:08:33

Son Güncelleme: 08/02/2017 23:56:28

Sibel Kekilli Tatort dizisine veda ediyor

Alman 1. kanalı olarak bilinen ARD televizyonlarında yayınlanan Olay Yeri anlamına gelen Tatort adlı dizide komiser Sarah Brandt karakterini canlandıran ünlü oyuncu Sibel Kekilli, dizisine veda etmeye hazırlanıyor.

Sibel Kekilli Tatort dizisine veda ediyor

36 yaşında ki güzel oyuncu Türkiye’de Mehmet Ali Alabora ile başrolü paylaştığı Duvara Karşı filmi ile tanınmış, Game of Thrones’da da rol alınca da tüm Dünya’da tanınır hale gelmişti.

Uzun yıllardır rol aldığı polisiye diziye Mart ayında veda etmeye hazırlanan Kekilli, farklı projelere yelken açmak istiyor.

Oyuncu olarak kendisini yeni projelere vermek istediğini ifade eden Kekilli, yeni roller ile izleyici karşısına geçmeyi amaçlıyor.

Diziden ayrılacağına ilişkin haberini, siteye taşıyan Alman Bild Gazetesi de “Kekilli’nin daha önceden Amerikan dizisi “Game of Thrones”da rol alması, kendisinin uluslararası olarak da tanınmasına vesile oldu” açıklamasında bulundu.

2004’de izleyici ile buluşan Duvara Karşı filmi Sibel Kekilli’ye bu sektörde ki kapıları açan ilk ciddi projesi olmuştu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı