Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sibel Kekilli tacizcilere sert çıkıştı!

Magazin

18 Ağustos 2017 Cuma 20:49:18

Sibel Kekilli tacizcilere sert çıkıştı!

Ünlü oyuncu gençlik yıllarında rol aldığı filmler nedeni ile bazı insanların taciz mesajları nedeni ile sıkıntılı günler yaşıyor.

Sibel Kekilli tacizcilere sert çıkıştı!

Alman kanalında bir dizide rol alan ve Game of Thrones’da ki başarısı ile adını tüm Dünya’ya duyuran güzel oyuncu Sibel Kekilli, yakında Türkiye’de çekeceği bir film için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Sibel Kekilli, sosyal medyadan kendisine gönderilen taciz mesajlarından o kadar rahatsız olmuş durumda ki, bu duruma dayanamayarak sosyal medyadan oldukça sert bir mesaj yayınladı.

Kekilli, sosyal medyadan yayınladığı mesajında şunları kaydetti:

“Her şeyden önce, hepinize güzel desteğiniz için çok teşekkür ederim. Beni cesaretlendiriyorsunuz.

Çoğunluğu Türk halkından olmak üzere, hesabımdaki nefret içerikli mesajlara ilk ve son defa vereceğim cevabım aşağıdadır. Tehditlerinizi, istismarlarınızı ve iğrenç cinsel içerikli mesajlarınızı daha fazla tolere etmeyeceğim.

Kendinizi Müslüman olarak tanımlayıp başka insanlara, özellikle kadınlara, ya da dinlere saygı duymuyorsunuz. Bağnaz, ikiyüzlü, nefret ve haset dolusunuz. Size acıyorum!
Defolun gidin! Lütfen hesabımı takip etmeyi bırakın!”

Güzel oyuncu daha önce de Türk yapımı olan Duvara Karşı dizisinde Mehmet Ali Alabora ile kamera karşısına geçmişti. Yeni alacağı gerilim tipi Türk filminde ise Berkay Ateş ile kamera karşısına geçecek.

Turkish version below: Dear all! thank you so much for your lovely support. You are so encouraging. Thanks for your love! This is the first and last post what I will say to the haters here on my account, most of them are unfortunately turkish people: I will not tolerate anymore your threats, abuse and disgusting sexual photos you send to me. You people who call yourself moslem, but you don't respect humans, especially women, or other religious beliefes. You are full of shit. You are bigoted, hypercritical, full of hate and jealousy! I feel pity for you! Honestly! Go and fu** yourself! And please unfollow my account! Her şeyden önce, hepinize güzel desteğiniz için çok teşekkür ederim. Beni cesaretlendiriyorsunuz. Sevginiz için teşekkürler! Çoğunluğu Türk halkından olmak üzere, hesabımdaki nefret içerikli mesajlara ilk ve son defa vereceğim cevabım aşağıdadır. Tehditlerinizi, istismarlarınızı ve iğrenç cinsel içerikli mesajlarınızı daha fazla tolere etmeyeceğim. Kendinizi Müslüman olarak tanımlayıp başka insanlara, özellikle kadınlara, ya da dinlere saygı duymuyorsunuz. Bağnaz, ikiyüzlü, nefret ve haset dolusunuz. Size acıyorum! Defolun gidin! Lütfen hesabımı takip etmeyi bırakın!

Sibel Kekilli (@sibelkekilli)'in paylaştığı bir gönderi ()

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı