Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sibel Can, Bodrum’da verdiği konserle coşturdu

Kültür Sanat

13 Ağustos 2017 Pazar 12:00:54

Sibel Can, Bodrum’da verdiği konserle coşturdu

Altınoluk, Çeşme derken geçtiğimiz akşam Bodrum’da antik tiyatro’da verdiği konserle Bodrum’u ayağa kaldıran başarılı şarkıcı Sibel Can, en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Sibel Can, Bodrum'da verdiği konserle coşturdu

Tarihi tiyatro da verdiği konserde müzik severler antik tiyatroyu hınca hınç doldururken, Sibel Can, kendisini dinlemeye gelen 3 bin kişiye müzik resitali yaşattı.

Sibel Can, Bodrum Antik Tiyatro’sunda verilen konserde 2 saat süre ile sahnede kalırken, kendisini dinleyenler cep telefonları ile bu anları kaydetmeyi ihmal etmedi.

Eski ve yeni şarkılarını seslendirdiği konserde, seyirciler pek çok şarkıda Can’a eşlik ederken, cep telefonları ile de bu performans anlarını kayıt ettiler.

Sibel Can’ı bekleyen sevenleri zaman zaman alkış çalarak ünlü sanatçı için tezahürat ettiler. Sibel Can sahneye çıkmasıyla birlikte konseri izlemeye gelen 3 bin kişi aynı anda cep telefonlarıyla fotoğraf ve video çekmeye çalışınca renkli görüntüler oluşturdu. Sibel Can’ı birçok seveni ise konseri izlemek yerine cep telefonlarıyla fotoğraf ve video çekmeye çalıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı