Show TV’nin yeni dizisi Sipahi için geri sayım başladı. Kaan Yıldırım ve Özge Gürel’in başrollerinde yer aldığı Sipahi dizisi ne zaman yayınlanacak? Sipahi dizisinin konusu nasıl olacak? Sipahi dizisi oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor? İşte detaylar…


Yeni sezonun başlaması ile birlikte birbirinden iddialı diziler ekrana gelmeye devam ediyor. Show TV’nin yeni sezondaki en önemli projesi olarak gösterilen Sipahi için heyecanlı bekleyişin sona ermesine az kaldı. CNP Film tarafından yapımcılığı üstlenilen dizinin okuma provaları tüm hızıyla devam ediyor. Sipahi dizisinin çekimlerinin 18 Ekim’de başlayacağı açıklandı. Sipahi dizisi ne zaman yayınlanacak sorusu da netlik kazandı. Show TV’nin yapımcı firmadan hızlı hareket etmesini istediği öğrenildi. Sipahi ilk bölümünün Kasım ayı içerisinde ekrana gelmesi planlanıyor. Sipahi dizisinin yayın gününün Perşembe veya Cuma günü olması bekleniyor. 

Teşkilat Cihangir öldü mü? Ceyhan Mengiroğlu diziden neden ayrıldı? Teşkilat Cihangir öldü mü? Ceyhan Mengiroğlu diziden neden ayrıldı?

13424947-728xauto

Sipahi dizisi oyuncu kadrosu

Sipahi dizisinin başrollerinde Kaan Yıldırım ve Özge Gürel’i izleme fırsatı yakalayacağız. Aşk hayatıyla magazin gündeminin ilk sırasında yer almayı başaran Kaan Yıldırım, kariyerinde de aynı başarıyı yakalamak istiyor. Hadise, Hande Erçel ve son olarak Pınar Deniz ile birlikte olan yakışıklı oyuncu, bölüm başı ücretine zam yaptı. Özge Gürel ise romantik komedi dizilerinden farklı bir projede yer alacak. Sipahi dizisinin oyuncu kadrosunda Sinan Tuzcu, Başak Gümülcinelioğlu, Elit Andaç Çam, Çağdaş Onur Öztürk, Erkan Bektaş, Nurettin Sönmez, Zeynep Oymak, Selçuk Boral, Emre Bulut, Berrin Arısoy ve Gözde Okur yer alacak. Ayrıca, usta oyuncu Kerem Alışık da kadroda yer alıyor. Sipahi dizi oyuncuları 17 Ekim’de gerçekleştirilecek olan basın lansmanında toplu fotoğraf çekimine katılacak.