Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Show Tv’den “Yeni Gelin” dizisi

Dizi Haberleri

7 Ocak 2017 Cumartesi 15:33:30

Son Güncelleme: 10/01/2017 01:07:09

Show Tv’den “Yeni Gelin” dizisi

Show Tv yeni yılın ilk dizisini duyurdu. Türkmen aşiretine gelin olarak giden şehirli bir kızın, bu gelinlik hikayesinin anlatılacağı dizinin çekimleri Adana’da başlayacak.

yeni gelin dizisi

İçerde dizisi ile 2016 yılına damga vuran Show Tv, yeni yılın ilk dizisini izleyicileri ile buluşturmaya hazırlanıyor. Star Tv’nin İstanbullu Gelin dizisini duyurmasından sonra bir başka gelin konulu dizi Yeni Gelin’in çekimlerine Adana’da başlanacak.

Proje çalışmalarına uzun süre önce başlanan dizinin yeni gelin’i için 2 ay’a yakın süredir araştırma yapan ve farklı bir ismi izleyicilerle buluşturmayı hedefleyen Süreç Film, yeni gelin’ini Brezilya’da buldu.

Muhteşem Yüzyıl dizisi ile ünlenen Meryem Uzerli gibi, yeni bir ismi tanıtıp ünlendirmeyi hedefleyen Süreç Film, Brezilya’dan bulduğu “yeni gelin”‘i canlandıracak oyuncun ise Brezilyalı güzel Jessica May Drociunas olacak.

Duygusal komedi olarak kurgulanan dizi de, “Aşık olup Anadolu’da yaşayan büyük bir Türkmen Aşireti’ne gelin giden şehirli genç kızın yeni gelinlik halleri” anlatılacak.

Senarist ve yönetmenliğini, daha önce Fox Tv’de yayınlanan “Aşk Yeniden” dizisinden tanınan Ersoy Güler’in üstleniyor.

Yeni Gelin dizisinin oyuncuları ise: Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu ve Murat Kocacık gibi birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı