Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Show Tv yeni dizisi Bir Deli Sevda’nın fragmanı yayınlandı

Dizi Haberleri

16 Mart 2017 Perşembe 11:52:27

Son Güncelleme: 04/07/2018 22:38:37

Show Tv yeni dizisi Bir Deli Sevda’nın fragmanı yayınlandı

Bu dönemde şuan için izleyicisine en az dizi yapımı sunan Show Tv, bir bir yeni dizilerini izleyicileri ile buluşturuyor. Geçtiğimiz Cumartesi ‘Yeni Gelin’ dizisi ile atağa geçen Show Tv, bir diziyi daha duyurdu.

Show Tv yeni dizisi Bir Deli Sevda'nın fragmanı yayınlandı

Geçtiğimiz Cumartesi günü ekranlara gelen Yeni Gelin ile iyi bir reyting elde eden Show Tv, izleyicisi ile yakında ‘Bir Deli Sevda’ adında ki diziyi de buluşturmayı amaçlıyor.

Pastel Film imzalı ‘Bir Deli Sevda’ kadrosunda usta isimleri de barındırıyor. Zafer Algöz ve Erkan Can gibi usta isimlerin yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda, Itır Esen, Mehmet Esen, Esra Kızıldoğan, Sermet Yeşil, Deniz Özerman, Zuhal Yalçın, Tolga Evren, Seren Deniz Yalçın gibi isimlerde yer alıyor.

Yaşar ve Efe İrvül’ün yapımcılığında ekranlara gelecek olan dizinin yönetmenliğini Hakan İnan üstlenirken, senaryosunu ise Korcan Derinsu ve Cihan Çalışkantürk kaleme alıyor.

Bir Deli Sevda Konusu

Bahar (Cansu Tosun), İstanbul’un kenar mahallerinden biri olan Telli Kavak’ta annesi Nermin’le (Esra Kızıldoğan) birlikte yaşamaktadır. Babası Cengiz’i (Erdinç Gülener) öldü bilen Bahar’ın tek amacı hasta annesine daha iyi bir yaşam sunmaktır. Mahalleden arkadaşı Kemal’in (Cankat Aydos) kendisine olan aşkını görmezden gelen Bahar, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Mehmet’e (Erkan Kolçak Köstendil) aşık olur. Mehmet’in hayatına girişiyle kendini bir deli sevdanın içinde bulan Bahar’ın hayatı öğrendiği sırlarla alt üst olacaktır.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı