Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Shameless dizisinin adı belli oldu!

Dizi Haberleri

30 Temmuz 2017 Pazar 11:31:17

Shameless dizisinin adı belli oldu!

Uzun süredir ekranlardan uzak olan ve yurt dışında aşçılık eğitimi alan Hazal Kaya’nın başrolünde yer alacağı uyarlaması dizinin adı belli oldu.

Shameless dizisinin adı belli oldu!

Daha önce de pek çok yabancı dizinin uyarlamasını Türk televizyon ekranlarına taşıyan Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği, Hazal Kaya ile birlikte Burak Deniz ve Reha Özcan’ın başrollerinde yer aldığı Shameless uyarlamasının çekimlerine geçtiğimiz hafta başlanmıştı.

Uzun süredir Türkçe çevirisi Utanmazlar olarak anılan dizinin ismi “Bizim Hikaye” olarak belirlendi. Yeni sezonda Fox ekranlarında başlayacak olan dizi de ise pek çok genç isim yanı sıra, usta isimlerde yer alıyor.

Nesrin Cevadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Pınar Töre, Berkay Akın, Evrim Doğan, İsmail Karagöz, Korhan Fırat, Mehmetcan Mincinozlu, Alp Akar, Zeynep Selimoğlu ve Ömer Sevgi’nin de oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin dümeninde Serdar Gözelekli otururken, senaryosu ise Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi’ye emanet.

Shameless Dizi Konusu ise şöyle:

Şehrin yoksul semtlerinden birinde yaşam mücadelesi veren bir aile ve o ailenin adeta annesi haline gelmiş en büyük çocuğu Filiz’le başlar hikayemiz… Anneleri terk edip gittiğinden beri 5 küçük kardeşine bakan Filiz, alkolik babaları Fikri’ye rağmen ailesine sahip çıkar ve şikayet etmeden hayata sıkı sıkı tutunur. Filiz gibi kardeşleri de asla kasvete kapılmayan, başlarının çaresine bakmayı öğrenmiş, güçlü ve dik duran çocuklardır;

Filiz’in bir küçüğü üstün zekalı Rahmet, onun bir küçüğü, şimdiden zorlu bir yasak aşk yaşayan Hikmet, onun bir küçüğü vicdanlı ve duygusal Kiraz, onun küçüğü Fikret ve en küçükleri 1.5 yaşındaki İsmet.

Filiz bütün hayatını kardeşlerine adamış, en yakın arkadaşı ve komşusu Tülay’la dertleşen, günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış girer. Bir anda çıkıp gelen bu esrarengiz genç adam, hem Filiz’in kalbini kazanıp hem de ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır.

Filiz’e ilk gördüğü anda aşık olan Barış onu etkileyebilmek için çabalarken, Filiz zorlu hayatında aşka yer olmadığını düşünür ve Barış’a karşı hissettiklerini inkar etmeye çalışır.

Senelerdir Filiz’e aşık olan polis Memuru Cengiz’in korumacı tavrı da eklenince işler Barış’ın sandığı kadar kolay ilerlemez. Üstüne üstlük Barış’ın gizlediği kimliği ve esrarengiz yaşantısı da ilişkileri için bir tehlike oluşturur.

Hayatını sadece içmeye ve kolay yoldan para kazanmaya adamış babaları Fikri’ye rağmen birbirlerine tutunup mutlu olmaya çalışan 6 kardeş ve Filiz’e aşık Barış’ın kesişen yolları herkesi yeni hikayelere götürecektir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı