Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sezen Aksu’dan, Yıldızlar Şahidim dizisi için Ortak Hafıza şarkısı

Dizi Haberleri

24 Ocak 2017 Salı 16:38:08

Sezen Aksu’dan, Yıldızlar Şahidim dizisi için Ortak Hafıza şarkısı

Geçtiğimiz günlerde uzun bir aradan sonra Biraz Pop, Biraz Sezen adlı yeni bir albüm çıkaran minik serçe lakaplı Pop müziğinin yıldızı Sezen Aksu, Star Tv’nin yeni dizisi için bir şarkı hazırladı.

Sezen Aksu'dan, Yıldızlar Şahidim dizisi için Ortak Hafıza şarkısı

İlk kez Yıldızlar Şahidim dizisinde duyulacak olan sözü ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan şarkı, dizide bir popstar’ı canlandıran Berk Cankat tarafından seslendiriliyor.

Canan Ergüder, Berk Cankat, Özge Gürel ve Mesut Akusta’nın başrollerini paylaştığı ve ilk bölümü ile 27 Ocak Cuma günü Star Tv’de ekranlara gelecek olan dizinin yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban yaparken, senaryosu da Pınar Bulut tarafından yazıldı.

Ülkenin sevgisi ve hayranlığını kazanan bir pop yıldızı rolünde yer alacak olan yakışıklı oyuncu, rolünü en iyi şekilde yerine getirebilmek için özel dans ve müzik dersleri aldı.

Stüdyo’da Sezen Aksu’nun oğlu Mithatcan ile birlikte çalışan Cankat, Sezen Aksu’ya ait Ortak Hafıza adlı şarkıyı seslendirecek.

Berk Cankat’ın konser sahnesinde gösterdiği perfromans’da gerçek bir pop yıldızının konserini aratmayacak bir sahne oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı