Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şeyma Subaşı’ndan şaşırtan instagram kararı

Şeyma Subaşı'ndan şaşırtan instagram kararı

Magazin

17 Ocak 2017 Salı 10:28:23

Şeyma Subaşı’ndan şaşırtan instagram kararı

Her fırsatta sosyal medyadan fotoğraf paylaşması ile adından sıkça söz ettiren Şeyma Subaşı, bu tercihinde değişikliğe gitme kararı almış.

Şeyma Subaşı'ndan şaşırtan instagram kararı

Şeyma Subaşı'ndan şaşırtan instagram kararı

Acun Ilıcalı’nın sevgilisi ve kızının annesi olan Şeyma Subaşı, gün içerisinde pek çok anını sosyal medya platformu üzerinden paylaşması ile biliniyor.

Ülkede yaşanan terör saldırıları, milli üzüntülerin yoğun yaşadığı dönemlerde bile bu paylaşımlarından geri kalmayan, hatta bu konularda hassas olduğu bilinen Demet Akalın’ın da veryansın ettiği Subaşı, bu paylaşımlarını sınırlama kararı almış.

Son olarak, Acun Ilıcalı ile paylaştığı bir fotoğrafta bir program ile kolunu ince gösteren Subaşı’nın, kolunda ki orantısızlık takipçilerinin dikkatini çekmiş ve alay konusu edilmesine neden olmuştu.

Sosyetik isim, instagram üzerinde ki paylaşımlarını azaltma/sınırlama ile ilgili sosyal medya hesabından da bir mesaj paylaştı. İşte o mesajı:

“Instagramı seviyorum, bana gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkur ediyorum ancak Instagram’ı kullanma şeklimi değistirmeye karar verdim. Bundan sonra gün içerisinde yaptıklarımı paylaşmak yerine daha özel daha az paylaşımlar yapacağım (aslında instasnap-snapchat kısmı desem daha doğru olur) Herkese mutlu ve sağlıklı günler sevgileeeer”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı