Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şeyma Subaşı’dan selfie çekme tavsiyeleri

Magazin

24 Ocak 2017 Salı 12:09:29

Şeyma Subaşı’dan selfie çekme tavsiyeleri

Acun Ilıcalı’nın sevgilisi ve kızı Melisa’nın annesi Şeyma Subaşı, güzel selfie çekmenin sırlarını anlattı. Pek çok anını selfie ile ölümsüzleştirmesi ile bilinen Şeyma Subaşı, Vogue dergisine röportaj verdi.

Şeyma Subaşı'dan selfie çekme tavsiyeleri

Geçtiğimiz günlerde yoğun eleştiriler nedeni ile, sadece özel anları paylaşma kararı alan Şeyma Subaşı, gün içerisinde ki pek çok anını paylaşmaktan hoşlanan bir isim.

Geçtiğimiz günlerde Vogue dergisine verdiği röportaj’da, en iyi ‘Selfie’ çekiminin nasıl yapılabildiği ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Mükemmel bir selfie çekmenin ilk şartının, arka planda kalan fon olduğunu söyledi. Daha sonra da ışığın önemine değindi.

Işığın oldukça önemli olduğunu söyleyen Subaşı, eğer ışık kötü ise burnun daha büyük göründüğünü ve göz altlarının daha belirginleştiğini söyledi.

Selfie’lerin olmazsa olmaz’ı olarak da “kompozisyonu” gösterdi. Filtreleme özelliğini de fotoğrafın ruhuna göre değişkenlik gösterecek şekilde kullandığını belirtti.

İnstagram’ın gelişmiş filtreleme özelliklerinden yararlandığını da belirten modacı, en çok da “aden” filtresini kullandığını söyledi.

Son olarak da fotoğrafı farklı açılardan kontrol edip, doğru kareyi yakaladığında da deklanşöre basarak, anı ölümsüzleştirdiğini belirtti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı