Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şevkat Yerimdar’a 2 oyuncu katıldı! Şevkat Yerimdar Cem Cücenoğlu ve Açelya Devrim Yılhan kimdir?

Dizi Haberleri

16 Ağustos 2017 Çarşamba 14:16:50

Şevkat Yerimdar’a 2 oyuncu katıldı! Şevkat Yerimdar Cem Cücenoğlu ve Açelya Devrim Yılhan kimdir?

2 Sinema filmi olarak izleyici ile buluşan, gördüğü ilgi sonrası dizi olarak ekranlara taşınan Şevkat Yerimdar, sinemada ki başarısını dizi olarak da sergiledi.

Şevkat Yerimdar'a 2 oyuncu katıldı! Şevkat Yerimdar Cem Cücenoğlu ve Açelya Devrim Yılhan kimdir?

Cuma günleri ekranlara gelen, haftalardır Cuma günlerini total grubunun lideri olarak kapatan Şevkat Yerimdar’ın kadrosuna 2 yeni oyuncu katıldı.

Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği Şevkat Yerimdar’a, daha önce bir başka Limon Film projesi olan Poyraz Karayel’de Taş Kafa karakterini canlandıran Cem Cücenoğlu ve son olarak Rengarenk’de yer alan Açelya Devrim Yılhan katıldı.

İki oyuncu, Bülent İşbilen’in yönetmenliğini üstlendiği, Erol Hızarcı’nın da senaryosunu yazdığı sevilen dizi Şevkat Yerimdar’ın kadrosuna 13. bölüm itibari ile katılacaklar.

AÇELYA DEVRİM YILHAN KİMDİR?

Emekli albay bir baba ile ev hanımı bir annenin tek çocuğudur. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anabilim Dalı’ndan mezun olmuştur.Adını Leyla ile Mecnun dizisindeki Eylül karakteri ile duyurmuştur.Kariyerinin başında Unutma Beni dizisinde rol almış ardından Beni Unutma, filminde Olcay rolünde oynamıştır.2013 yılında İnadına Yaşamak dizisinde oynamıştır. 2015 yılında Ve Panayır Köyden Gider filminde oynamıştır.

CEM CÜCENOĞLU KİMDİR?

Ankara’da 7 Nisan 1976 senesinde dünyaya gelen Cem Cücenoğlu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Batı Müziği Piyona Bölümü mezunudur. Aynı zamanda oyuncu eğitmenlik sertifikası bulunmaktadır. 1.93 cm boyunda 115 kg olup, oldukça yapılı bir fizik özelliğine sahip oyuncu, bu özelliği oyunculuğunda da pek çok noktada kendisine avantaj sağlamıştır. Oyunculuğa başladığından bu yana Deli Yürek, Gurbet Kadını, Cennet Mahallesi, Yabancı Damat, Son Osmanlı Yandım Ali, Ustura Kemal ve Deli Dumrul gibi çeşitli sinema ve dizi filmlerinde yer almıştır.

Başarılı oyuncu şimdilerde sevilerek izlenen Poyraz Karayel dizisinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu gibi ünlü isimlerle birlikte rol almaktadır. Dizide Taş Kafa karakterini canlandıran Cücenoğlu, cüssesinin ardından saflık derecesinde tertemiz kalbe sahip birini oynamaktadır. Dostluk, Aşk, Nefret g,b, her türlü duyguyu hissedebileceğiniz bu dizide Cem Cücenoğlu ve tüm ekip, başarılı performansları sayesinde izleyenlere keyifli dakikalar geçirmektedir. Özel yaşantısında masa tenisi ve buz pateni sporlarıyla ilgilenen Cücenoğlu, bir süre Zeynep Eylül Üçer ile birliktelik yaşadıktan sonra evlenmiştir.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Batı Müziği Piyano Bölümü mezunudur. Aynı zamanda oyuncu eğitmenlik sertifikası bulunmaktadır. Deli Yürek, Cennet Mahallesi, Yabancı Damat, Arka Sokaklar, Akasya Durağı ve Poyraz Karayel gibi yapımlarda yer almıştır.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı