Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şevkat Yerimdar Limon Film’e “indir o elini” diyemedi!

Dizi Haberleri

10 Ocak 2017 Salı 01:04:28

Son Güncelleme: 10/01/2017 01:05:18

Şevkat Yerimdar Limon Film’e “indir o elini” diyemedi!

Uzun süre önce tanıtımı yapılan ve yeni sezonda Fox Tv ekranlarında yayın hayatına başlaması beklenen Şevkat Yerimdar’da beklenmedik bir gelişme meydana geldi.

şevkat yerimdar dizisi ertelendi

Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği ve ilk 9 bölümü çekilmiş olan Şevkat Yerimdar dizisinin ertelenmesi uygun görülmüş!

Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Tarık Papuççuoğlu, Cezmi Baskın ve Serkan Kuru gibi isimlerin yer aldığı dizinin 9 bölümü çekilmesine ve şu sıralar Fox’da başlaması planlanmasına rağmen, Limon Film’in tercihi Şevkat Yerimdar’ın ertelenmesine neden oldu.

Limon Film, Fox’a Fikret Kuşkan ve Emel Çölgeçen’in başrollerini paylaştığı Kırlangıç Fırtınası dizisini verdiği için dolan yayın prototipi nedeni ile Şevkat Yerimdar’a yer kalmadı.

Komedi dizilerinin yazın daha çok ilgi gördüğü gerçeğini de göz önüne alan Fox Tv bu nedenle de Şevkat Yerimdar dizisinin yayın tarihini Nisan 2017’e erteledi.

Tabi, tam da bu sebep ile Şevkat Yerimdar ekibi için büyük bir maddi mağduriyet meydana gelmiş oldu. Malum, diziler yayınlandıktan ortalama 4 hafta sonra oyunculara ve set ekibine ödeme yapıldığı için ekipten kimse ödeme alamadı. Ekip, bunu yapımcının cebinden telafi etmesini umuyor.

(Mustafa Doğan – Habertürk)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı