Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şevkat Yerimdar 14. Bölüm Fragmanı Mahalle Kalabalıklaştı!

Dizi Haberleri

18 Ağustos 2017 Cuma 23:47:28

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:07:48

Şevkat Yerimdar 14. Bölüm Fragmanı Mahalle Kalabalıklaştı!

Şevkat Yerimdar 13. bölümü ile Fox ekranlarında yayınlandı. Nikah’a beyaz atının üstünde yetişen Şevkat, Esin’i son anda düğünden kaçırdı. Reyting rekortmeni Şevkat Yerimdar 14. Bölüm Fragmanı da büyük bir merakla beklenmeye başladı.

Şevkat Yerimdar 14. Bölüm Fragmanı Fox Tv Yeni Bölüm

Geçirdiği kazadan yaralı olarak kurtulan Şevkat, nikaha vaktinde yetişebilmenin bir yolunu bulur ve at’a atlayıp düğüne yetişir.

Şevkat düğün’e yetişmeye çalışırken, Gizem ve Serkan, geciktirmek için elinden geleni yapsa da, Bora da hızlandırmak için var gücü ile çabalar.

Esin, nikah memurunun sorduğu soruyu cevaplamadan düğünü basan Şevkat, Esin’i atının arkasına aldığı gibi oradan uzaklaşır. Tabi bu o kadar da kolay olmayacaktır. Çünkü Esin, soruları ile Şevkat’i sıkıştırmadan, at’a binmeye niyetli değildir.

Kahveyi devretmeye karar veren Selami, Kore’ye sevdiği kızın yanına gitmeye niyetlidir. Selami’nin bu ayrılığı herkesi derinden yaralarken, kahvenin yeni sahibinin yeni mahallesi ile ilgili umutları yüksektir.

Mahalle’ye kahveyi satın alan Olsen dışında yeni biri daha taşınacaktır. Bu yeni kişi ise Şevkat ve Esin’in hayatına girer.

ŞEVKAT YERİMDAR SON BÖLÜMÜNDE YAŞANANLAR

Şevkat ve Esin birbirlerine aşık olduklarını anlamışlardır fakat birbirlerine açılamazlar. Esin onun duygularından emin olmak istemektedir. Şevkat ise rahmetli annesine ölüm döşeğinde verdiği sözü çiğnemeyi kendisine yedirememektedir. Bu arada Cevdet ve Marika, Şevkat ve Esin’e beşik kertmesi olduklarını artık açıklamaya karar verirler. Fakat olaylar öyle gelişir ki, onlar bunu söyleyemeden Şevkat mahalleden gitmeye karar verir. Ankara’dan kendisini çağıran amcasının yanına gidecektir. Esin ona duyduğu aşkın karşılıksız olduğunu düşünürken, mahalledeki mülklerin üstüne konmak için sinsi planlarını tıkır tıkır yürüten Bora son adımı atar. Esin’e evlenme teklifi eder. Esin’in aklı da kalbi de Şevkat’tedir ama kırgın ve umutsuzdur.

ŞEVKAT YERİMDAR 14. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı