Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Seviyor Sevmiyor 27.Bölüm Fragmanı Yiğit ne karar verecek?

Dizi Haberleri

22 Ocak 2017 Pazar 18:25:25

Son Güncelleme: 04/07/2018 13:53:24

Seviyor Sevmiyor 27.Bölüm Fragmanı Yiğit ne karar verecek?

Seviyor Sevmiyor son bölümüne Yiğit’in kararsızlığı damga vurdu. Aşık olduğu kadınla evlenmek mi yoksa öleceği için onu yalnız bırakıp, yıkmamak için evlenmemek mi? Seviyor Sevmiyor 21.bölüm fragmanı ile Deniz, sevdiği adamın hastalığını öğrenebilecek mi?

Seviyor Sevmiyor 27.Bölüm Fragmanı Yiğit ne karar verecek?

Seviyor Sevmiyor’un 22 Ocak akşamı yayınlanan 26.bölümü duygulu anlar yaşattı. Deniz’in evlilik teklifi ile birlikte allak bulan olan Yiğit, ölümcül bir hastalığı olduğunu sevdiği kadına söyleyemedi

Deniz ise işini şansa bırakmaya hiç niyetli değildir ve Yiğit ile evlenmeye kararlıdır. Ofiste gerçekleşecek olan düğün için hazırlıklara son sürat başlanır.

Yiğit, sevdiği kadının bu kadar istekli olmasından ötürü şevkini kırmamak için bir şey söyleyemez ama bunu daha ne kadar saklayabilir? Yiğit, Deniz’in yanında iken hastalığı sebebi ile bir atak geçirir ve bu Deniz’i fazlası ile korkutur. Yiğit ise bir şekilde, Deniz’i şüphelendirmeden bu durumu geçiştirir.

Tuna’da toparlanmaya başlamıştır, ancak Deniz ile ilgili durumunun önüne geçilmesi gerektiğini fark eden Simya, Tuna’ya bir sevgili bulmaya karar verir.

Tuna ile İrem’i birbirine yakıştıran Simya, bunu da fırsat bilip ikisini birbirine yakınlaştırmaya çalışır.

Düğün günü geldiğinde ise asıl soru, Yiğit’in ne yapacağı olur. Öyle ki aşık olduğu kadınla evlenirse, öldüğünde sevdiği kadın Yiğit’in arkasından yıkılacaktır ve o sevdiği kadın olan Deniz’e bunu yaşatmayı istememektedir.

Seviyor Sevmiyor 27.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı